Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

На протязі 2017 року нашою компанією було утеплено багато овочесховищ для зберігання: картоплі, капусти інших овочів, яблук, груш інших фруктів, ангари та сховища для садженців та кущів декоративних рослин, насіння квітів та сільськогосподарських промислових культур, зерносховищ.
- Утеплення сховищ хмелю: Приватна агрофірма - с.Ражнів Бродського району Львівської області, щільність ППУ 40 кг/м.куб товщиною пінополіуретану 5 см.
- Утеплення сховища яблук с.Недобоївці, капітальних приміщень пінополіуретаном 40 кг/м.куб товщина ППУ 3 см.
- Утеплення приміщень с/г призначення - утеплення свинарників Черкаської області. Орієнтовна площа 2000 м.кв., щільність пінополіуретану 40 кг/м.куб товщина ППУ 3 см.
- Утеплення капітального овочесховища с.Круглик Хотинського району. Щільність 40 кг/м.куб, товщина ППУ 3 см.
- Утеплення ангару для зберігання насіння та саджанців квітів та декоративних рослин м.Глибока. Орієнтовна площа 500 м.кв., товщина ППУ 6 см.
- СТОВ «Агролан» Утеплення та гідроізоляція зерносховища Кіровоградської області. Щільність 40 кг/м.куб, товщина ППУ 4 см. з нанесенням захисту від ультрафіолету.
- СГ «Агробізнес» Утеплення та гідроізоляція сховищ для зерна (бункер) с.Слобода Кагарлицький район Київська область. Орієнтовна площа утеплення 720 м.кв., товщина ППУ 8 см., нанесення захисту.
- ПП «Янке-Агро» Утеплення перекриття приміщень сільськогоподарського призначення. Тернопільська область. Пінополіуретан 40 кг/м.куб, товщина ППУ 5 см.
- ТОВ «Вовчківський фермер» Утеплення перекриття. Снятинський район. Орієнтовна площа утеплення 170 м.кв., товщина ППУ 5 см.
- Сільське Фермерське Господарство « Флоря Андрій Володимирович» Кіровоградська область. Утеплення даху корівників. Орієнтовна площа утеплення 1000 м.кв., щільність 40 кг/м.куб, товщина ППУ 5 см.

 

Дрогобицький мясокомбінат у 2017 році замовив комплексне облаштування мінусових камер, холодильників та камер екстренної
заморозки. Термомодернізація існуючих морозильних та холодильних камер стала гострою проблемою для виконання сучасних
європейських норм зберігання мясопродукців. Для кожної камери окремо було розраховано правильні товщини та щільності, згідно
рекомендаціq фахівців, що монтували сучасне холодильне обладнання та побажань замовника. Для стін та стелі було застосовано
щільність 45 кг/м.куб для підлоги 60 кг/м.куб товщиною від 100 до 150 мм безшовного напилення пінополіуретану, що
забезпечило відсутність втрат на стиках між стелею та стінами, між стінами та підлогою. В майбутньому якісна теплоізоляція
холодильних та морозильних камер, дозволяє економити значні кошти на електроенергії під час їх експлуатації.

Весною 2017 року наша компанія взяла участь у будівництві холодильних та морозильних камер ТМ "Верес" у Рівненській області.
У будівництві низькотемпературних камер, дуже важливим етапом є теплоізоляція підлоги майбутньохє морозильної камери -25 С.
оскільки холод опускається вниз то якісне облаштування теплоізоляційного шару під підлогою морозилки є вирішальним. Наша бригада працюючи на обладнанні Graco E-30 США застосувала матеріали Purinova Польща щільністю 60 кг/м.куб товщина шару склала 100 мм що забезпечило відмінні експлуатаційні характеристики та тривалий термін роботи низькотемпературної камери. 

У 2013 році було проведено утеплення бетонної стелі перекриття на бетонні плити (ПП). Враховуючи форму та стан поверхі.
Утеплення бетонних плит перекриття ПП або ПКЖ можливо виключно напиленням пінополіуретану, що забезпечує безшовність утеплювача, відсутність додаткових затрат на монтаж та монтажні витратні матеріали, відсутність точок промерзання (містків холоду). Інші утеплювачі в даному випадку економічно невигідне через надмірні витрати на монтажні роботи та додаткові розхідники.
У нашому випадку склади торгово-роздрібної компанії, що мали проблеми зі збереженням на своєму складі рідин (через їх замерзання), швидко та недорого вирішили питання теплоізоляції стелі-перекриття бетонних плит ПП. Отримавши сучасне утеплення з гарантією 25 років.

Заливка в порожнини даху ресторану ІВА с.Мамаївці 

 Складний дах, вже експлуатованого ресторану, з неутепленими порожнинами, спражня проблема особливо в літню спеку чи морозну зиму, - затрати на отоплення та кондиціонування такого приміщення є справжнім випробуванням для їх господарів, та й досягти комфортних температур не завжди вдається. Тому роботи, та й саме рішення з теплоізоляції методом заливання у порожнини відкрито-комірчастого пінополіуретану, що рівномірно по всьому даху з великою кількстю вигинів, примикань, та ухилів (скатів), є єдино правильним та унікальним. Без демонтажу старого оздоблення за короткий час (один робочий день) не порушуючи графік проведення банкетів, було утеплено понад 200 метрів квадратних  багатоскатного складного даху. Така теплоізоляція, вже за кілька років окупиться на 100% та буде працювати понад 50 років заощаджуючи своїм власникам значні кошти, які раніше витрачалися марно, а комфорт буде приємним бонусом його відвідувачам.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу