Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше


При будівництві будинку одним з найважливіших етапів є гідро - і теплоізоляція фундаменту і цоколя. В умовах нашої країни утеплення потребують усі види фундаменту, незалежно від їх конструкції. Ми допоможемо вам утеплити не тільки стрічкові фундаменти, але й плитні, а також стовпчасті. При цьому гарантуємо високу якість проведених робіт. Ми знаємо, що від результатів нашої праці залежать експлуатаційні характеристики будівлі і її комфортність.

Якщо ви хочете жити в теплому і зручному будинку, де немає проблем з витоками тепла, необхідна теплоізоляція фундаменту методом напилення пінополіуретаном. Ця технологія вже багато років застосовується за кордоном, де пройшла всебічну перевірку на міцність. Ми виконуємо різні види теплоізоляційних робіт у будівлях, в тому числі робимо утеплення бетонного фундаменту, стін, стелі покрівлі.

 

ППУ - сучасний матеріал для утеплення фундаменту і цоколя.

Жорсткий пінополіуретан використовують у всьому світі. З його допомогою утеплюють фундаментні стіни з цегли, піноблоку, газосилікату, бетонних плит, перекриття. Висока адгезія дає можливість наносити цей матеріал на будь-які поверхні. Причому іноді їх не потрібно попередньо підготовляти. Основна перевага ППУ - монолітність покриття, відсутність дір і тріщин у товщі утеплювача.

Проблеми і рішення

Основне завдання теплоізоляції - зменшення втрат тепла через стіни. Роблячи утеплення цокольного поверху пінополіуретаном, ви мінімізуєте тепловтрати і знижуєте витрати на опалення будинку. При цьому отримуєте ще одну перевагу - зменшуєте паропроникність стін фундаменту. Адже ППУ - це не тільки хороший утеплювач для стін, він також виступає в якості паро - і гідроізоляційного матеріалу.

Ми працюємо з ППУ вже давно, тому знаємо, що в нашому кліматі саме він є найбільш прийнятним теплоізоляційним матеріалом для цоколя і фундаменту. За допомогою пінополіуретану ви зможете одержати високу якість робіт у досить короткі терміни. Якщо ви будуєте будинок і не знаєте, як утеплити фундамент, цоколь, звертайтеся до нас. Ми проведемо огляд будівлі і виконаємо повний перелік робіт по тепло - і гідроізоляції.

Утеплення і гідроізоляція фундаменту і цоколя

Гідроізоляція та утеплення фундаменту в приватному будинку - найважливіший етап будівництва. Ці роботи потрібно провести дуже якісно, використовуючи теплоізоляційний матеріал з хорошими фізико-механічними властивостями.
Основні переваги теплоізоляції фундаменту, цоколя пінополіуретаном:

відсутність швів;
високий рівень теплоізоляції;
немає додаткових кріплень, тому не утворюється місток холоду;
зменшення паропроникності;
довговічність.

Ми пропонуємо послуги по якісному утепленню фундаменту зовні, зсередини за допомогою напилення ППУ. Оптимальний варіант проведення робіт ми зможемо запропонувати після огляду об'єкта. У деяких ситуаціях необхідно робити і зовнішню, і внутрішню ізоляцію. Проте може статися і так, що знадобиться теплоізоляція цоколя, фундаменту (піною) лише з одного боку.

Наше завдання - провести всі роботи по тепло - і гідроізоляції швидко, якісно, з дотриманням всіх норм. Результат залежить від обраного матеріалу, його щільності, а також товщини шару утеплення стін фундаменту. Щоб отримати максимальний ефект,  ППУ наносться по всьому периметру будівлі. При цьому вважаємо, що хороший результат дає теплоізоляція фундаменту зовні жорстким ППУ шаром 50 мм.

У цьому випадку точка роси буде знаходитися в товщі утеплювача, тобто виявиться за межами стіни. Цей варіант можна визнати кращим, він дозволяє позбутися від промерзання фундаментних стін у будівлі.

Вибираючи пінополіуретан в якості теплоізоляції, ви робите правильно. ППУ - це універсальний захист, який допоможе збільшити термін експлуатації будівлі і несучих конструкцій. Ви можете замовити утеплення фундаменту пінополіуретаном і переконатися, що втрати тепла через стіни знизилися, як і витрати на опалення.

Гідроізоляція та утеплення фундаменту цоколя підвалу нульового поверху пінополіуретаном 2 в 1 одночасно за одне безшовне напилення ППУ 40 щільності.
Пінополіуретан напилюється на будь-які поверхні бетон цегла дерево плівки любої форми та конфігурації забезпечує теплоізоляцію і
гідроізоляцію захист від руйнувань бетонних фундаментів котлованів свайних полів терас плоских дахів ітп.
Завдяки своїм властивостям та безшовності ППУ 100% не пропустить вологу до вашого фундаменту тим самим збереже його від руйнівних процесів просідання корозії.
Гідроізоляційний та теплоізоляційний захист фундаменту дому методом напилення ППУ краще, швидше, дешевше, довговічніше всіх інших технологій обробки бетонних основ.
Роботи по напиленню ППУ 3см (замінює 12 см пінопласту чи мінвати) проводяться за один день без жодного стику і додаткових елементів кріплення чи клею, що теж
впливає на ціну, гарантія 25 років надається письмово що виключає будь-які інші затрати на ремонт обслуговування теплоізоляційного гідроізоляційного шару.

Одночасне напилення ППУ для гідроізоляція та теплоізоляції виключає потребу у дорогих і не завжди якісних:

- бульбашкових плівках

- анкерах дюбелях

- клеях

- листовому утеплювачі XPS

- та тривалому і дорогому монтажу

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу