Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Зміст статті

Сучасні ППУ не підтримують горіння, вогонь вони не поширюють, тобто є самозатухаючими за класифікацією та сертифікатами група горючості пінополіуретану Г3.
Однією з головних причин популярності ППУ з 50-х років минулого сторіччя і до тепер вважається пожежна безпека пінополіуретану, тільки в зоні відкритої дії полум'я, - пінополіуретан починає плавитися, як тільки джерело вогню прибирають, полум'я на ППУ загасає. Завдяки цим властивостям ППУ використовується в переробній, харчовій, фармацевтичній промисловості у військовій авіації для зниження ваги конструкцій і захисту паливних систем від загоряння та вибуху при їх уражені. В даний час пінополіуретан активно використовується у цивільній та військовій техніці (танки, БТР, БМП), дозволяючи захистити людей як від морозів, так і від спеки. Все частіше ППУ стали застосовувати для теплоізоляції та гідроізоляції металічних та бетонних сховищ, ангарів, цистерн, резевуарів інших інженерних споруд, з року в рік відбуувається збільшення кількості гвлузей, в яких застосовується даний універсальний гідроізоляційний та теплоізоляційний матеріал.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу