Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Рідка гідроізоляція

Сьогодні на будівельному ринку представлена ​​велика кількість видів гідроізоляції. Рідка гідроізоляція є одним з найбільш технічних і надійних методів ізоляції приміщень від впливу вологи. Її застосовують у найскладніших точках, в яких виникають проблеми

 

 з захистом від вологості, це наприклад, кути і шви у ванних кімнатах.
Переваги рідкої гідроізоляції особливо не потребують реклами. Основне завдання рідкого гідроізоляційного матеріалу проникнути в ті місця, в які не під силу потрапити іншим видам ізоляції. Рідка гідроізоляція є самим надійним матеріалом, оскільки більш щільно закриває всі тріщини і щілини. А найголовніше, що даний вид гідроізоляції не має складнощів у використанні, легкий в ремонті та нанесенні. У разі, якщо якусь ділянку ізольованої поверхні було пошкоджено - вам не буде потрібно особливих зусиль, щоб зачистити її і нанести новий шар.
Професіонали в цій галузі без проблем підберуть, для будь-якого випадку необхідний ізолюючий матеріал, і з легкістю впораються з його використанням. Необхідно не забувати про те, що людина без певного досвіду і потрібних знань, при виконанні  ізоляційних робіт - може завдати шкоди самій конструкції, що згодом може коштувати не малих матеріальних вкладень на ремонтно-відновлювальні роботи.

Найкращу гідроізоляцію забезпечує ППУ високої щільності 40-6- кг/м.куб він дозволяє не особливо перейматись підготовкою поверхні, в деяких випадках ППУ наносять одразу на старе покриття без його демонтажу, головне щоб поверхня була не рухомою, без бруду, пилу і жиру, і тоді ППУ забезпечує вирівнювання і заповнення щілин, примикань, стиків. ППУ не боїться ні перепаду температур він працює від +135 С до -90 С, ні навантажень, ні вологості чи води, єдине чого не варто допускати, - це тривале попадання сонячного світла з його ультрафіолетовим промінням, тому пінополіуретан при необхідності треба захищати від сонця.

Захисне покриття для пінополіуретанового утеплювача (ППУ)

Одними з самих надійних та якісних утеплювачів для покрівлі будинків є утеплювачі з жорсткого пінополіуретану, або скорочено - ППУ.
ППУ-утеплювачі у порівнянні з іншими мають найбільш низький коефіцієнт теплопровідності (l = 0,020-0,030 Вт/м°С), до того ж:
- У ППУ низьке водопоглинання (матеріал має до 95% закритих пор);
- Він має високу адгезію до більшості будівельних матеріалів;
- Має низьку паропроникність, тому не потрібна додаткова пароізоляція.

Однією з головних переваг ППУ-утеплювачів є можливість їх отримання прямо на місці проведення робіт і одночасного нанесення за допомогою спецобладнання. Таким чином, стає можливим працювати з поверхнями будь-якої форми і складності. Таке покриття не має стиків, швів, щілин. Утеплювач із ППУ наноситься і на нові і на старі конструкції, покриті руберойдом, металом або шифером, причому демонтаж і підготовчі роботи не потрібні.
При роботі з пінополіуретаном слід пам'ятати про його нестійкість до ультрафіолетового випромінювання. Під впливом сонячних променів верхній шар ППУ руйнується через кілька місяців після нанесення. Відповідно знижуються його водоізоляційні властивості. Існує безліч засобів, що захищають пінополіуретан від УФ випромінювання:
Різні види фарб (термін служби до 3-х років);
- Мастики на основі бітуму та каучуку (термін служби до 5-6 років);
- Мастики на основі хлорсульфованого поліетилену (до 15 років);
- Поліуретанові лаки і мастики (10-15 років) і др. Як бачите, ці матеріали мають значно більш короткий термін служби в порівнянні з ППУ, який прослужить Вам не менше 30 років. Скорочують терміни і експлуатації більшості цих матеріалів і недостатні адгезійні властивості, низька водостійкість і еластичність і, звичайно, недостатня механічна міцність.
На відміну від багатьох інших матеріалів, мастика «Гіпердесмо», забезпечує більш надійний і тривалий захист пенополіуретановим утеплювачам, а значить, покрівельний сендвіч прослужить Вам довше.
Мастика «Гипердесмо», виготовлена на основі чистих еластичних, гідрофобних поліуретанових смол, рідкий однокомпонентний матеріал. Полімеризуючись під впливом вологого повітря, утворює суцільну, міцну, еластичну мембрану, з відмінними гідроізоляційними і захисними властивостями.
За висновком "ЦНДІ промбудівля» мастики «Гіпердесмо», забезпечать надійний захист покрівельного покриття не менше ніж на 25 років. Завдяки своїм характеристикам, вона рекомендована до застосування у всіх кліматичних зонах України.
«Гипердесмо»  мають дуже високу адгезію до пінополіуретану (як і до більшості будівельних матеріалів), легко наноситься за допомогою пензликів, валиків або апаратів безповітряного розпилення при витраті 0,8 - 1,2 кг/м2.
Покриття наноситься в 2 шари контрастних кольорів, щоб легше контролювати рівномірність, якість і товщину мембрани. Еластичність захисної мембрани після полімеризації досягає 200%, а міцність до 60 кг/см2.
Температурний діапазон експлуатації від -50°С до +190°С. І ще одна безумовна перевага цієї мастики - «Гипердесмо» має дуже високе значення сухого залишку, майже 95%, а це означає, що вона фактично не дає усадки.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу