Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Зміст статті


Стійкість теплоізоляційних матеріалів до дії бактерій гниття, цвілі і грибків залежить від вмісту вологи в матеріалі. У відкрито - пористих матеріалах – мін вата, пінопласт, ековата інші, створюються набагато сприятливіші умови для зростання цих організмів, ніж у закрито-пористих, наприклад, пінополіуретані. Дійсно, при дослідженні біологічної стійкості жорсткого закрито-пористого пінополіуретану зростання грибків цвілі інших мікроорганізмів, завдяки відсутності водопоглинання, виявлено не було.

Гризуни та комахи  просто не гризуть ППУ, тому що не люблять, - їх шлунки пінополіуретан просто не перетравлюють. Більше того ППУ – хімічно стійка сполука, яка не розчиняється навіть в концентрованій соляній кислоті, а тільки набухає при зануренні у соляну кислоту, тому розчинити ППУ не під силу жодним комахам, гризунам чи іншим біологічним організмам. 
На науковій мові: зближення уретанових груп у макромолекулі поліуретану підвищує біологічну стійкість полімеру. Так, ППУ, отриманий із застосуванням розгалужених діолів або біофенол, як правило, мають відносно високу стійкість до дії ферментів. Порівняння пінополіуретанів на основі різних диізоціанатів показало, що полімери на основі лінійного диізоціаната (гексаметілендиізоціанату) значно менш чутливі до мікробіологічних факторів, ніж пінополіуретани на основі циклічних диізоціанатів, причому найбільш чутливі пінополіуретани на основі ТДІ.

Водопоглинання пінополіуретану залежить від особливостей його композиції і щільності. За 24 год водопоглинання пінополіуретану не перевищує 1-3%. Водопоглинання знижується, в міру

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу