Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Варіанти застосування полімочевинних покриттів.

Почнемо розгляд властивостей покриття Полімочевини з питання гідроізоляції, що є важливою складовою в будівництві різного роду споруд і об'єктів.

Для чого потрібна гідроізоляція? Для уникнення корозій та руйнування конструкцій, запобігання появи небажаної вологи там, де бути її не повинно, і це питання вирішується використанням різних спеціальних матеріалів з гідро-і парозахисними, антикорозійними властивостями. Покриття на основі полімочевини, якраз володіє всіма такими властивостями в комплексі, вже на цьому етапі застосування полімочевини простежується економічно вигідна складова процесу - необхідний ефект досягається за допомогою застосування одного матеріалу, а не багатошарового комплексу різних матеріалів і компонентів, зі своїми недоліками, а це: і ціна, і час, і додаткові затрати на монтаж. На практиці ПОЛІМОЧЕВИНА- це і гідроізоляція, і антикорозійне покриття, і захист покрівель, фундаментів будівель, підлоги, завдяки

принципу нанесення покриттів, її нескладно застосовувати навіть у важкодоступних місцях, або місцях зі складним конструкційним рельєфом. Застосування полымочевини правильне і економічно обґрунтоване рішення, якщо Полімочевинне покриття буде застосовано для захисту гідротехнічних споруд, бетонних та металічних конструкцій різного призначення, для захисту мостів або опорних конструкцій від постійного впливу природних факторів, а полімочевина є ще й біологічно нейтральною і абсолютно нешкідливою. Тому використання полімочевини в якості захисного матеріалу для басейнів і навіть ємностей з питною водою не змусить згодом шкодувати про прийняте рішення. Відмінний захисний матеріал в умовах впливу хімічних компонентів, з успіхом застосовується і для:

 облицювання гребель, пристаней, кораблів,

 підземних тунелів, мостів, шляхопроводів,

 інших масштабних споруд,

 різного виду резервуарів, сховищ, башт, циклонів, бункерів

 зерносховищ та кормосховищ

 гідроізоляції підземних споруд та нафтосховищ

 відстійників, стічних канав та колекторів, очистних споруд

 штучних водойм, полігонів для зберігання токсичних відходів

 водосховищ та гідроітехнічних споруд

 гідроізолчції покрівлі дахів, басейнів фундаментів

 трубопроводів та терміналів.

Полімочевина використовується не тільки в сільському господарстві, харчовій, гірничодобувній, хімічній, переробній, нафтодобувній промисловості та будівництві в якості захисного покриття для обладнання, але і для створення полігонів ємностей для зберігання токсичних матеріалів, тому що полімочевина в реакцію з такими матеріалами не вступає. Полімочевинні покриття мають відмінну адгезію до любих матеріалів володіють цілим рядом переваг, які нескладно перелічити: - миттєва швидкість монтажу покриття; - екологічна безпечність; - монолітність покриття, безшовність, не вимагає додаткових елементів кріплення; - відмінні електроізоляційні властивості; - не вбирає вологу; - не підтримує горіння; - зносостійкість і абразивостійкість покриття, стійкість до ударних навантажень; - не виділяє токсичних компонентів; - не схильне впливу мікроорганізмів і цвілі; - при використанні є можливість вибору кольору покриття; - покриття готове до експлуатації практично відразу після нанесення; - дає можливість вибору необхідної товщини покриття за один етап нанесення; - тривалий термін безпечної експлуатації - 30 років і більше; - не є їжею для гризунів, не руйнується грибками, не гниє. Удавана висока вартість полімочевинного покриття окупається вже на етапі монтажу - за рахунок скорочення часу нанесення, а тривалий термін безпечної експлуатації ПОЛІМОЧЕВИНИ навіть при відсутності регулярного обслуговування залишає далеко позаду варіант використання інших, традиційних багатошарових чи плівкових покриттів.

Список вийшов досить великий, і зауважте, в Україні полімочевина може бути використана по кожному пункту. Ми навіть пишаємося тим, що, ймовірно, стали ініціаторами українського періоду полімочевини.

 

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу