Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

10 причин вибрати утеплення пінополіуретаном:

 1. 1. ППУ володіє найнижчою теплопровідністю зі всіх теплоізоляційних матеріалів (коефіцієнт теплопровідності = 0, 020 Вт/мК). Для ефективного утеплення достатньо 5-8 см (в залежності від призначення ангара).
  2. ППУ створює безшовний і монолітний шар, що значно збільшує ефективність ізоляції.
  3. Висока адгезія до металу. Не потрібно додаткове кріплення утеплювача при монтажі. ППУ - єдиний утеплювач, який не тільки не створює додаткового навантаження на конструкцію, але й зміцнює його. Компоненти утеплювача вспінюються безпосередньо на напилювану поверхню. ППУ можна напилювати навіть на вертикальні стіни і стелю.
  4. Термін служби ППУ понад 35 років. Крім того, при реконструкції можна покращити теплоізоляцію будівлі, завдавши додатковий шар ППУ.
  5. Низька паропроникність і теплопровідність, а також однорідність покриття гарантують відсутність конденсату.
  6. ППУ є антикорозійним покриттям для металу, що збільшує термін служби ангара.
  7. Біостійкість. Матеріал не схильний до дії мікроорганізмів, цвілі, гниття. Не приваблює гризунів.
  8. ППУ не підтримує горіння. Самозатухаючий матеріал (Г2-Г4).
  9. Низькі транспортні витрати. Матеріал виробляється на об'єкті. На об'єкт доставляється тільки компактна установка для напилювання та двокомпонентна сировина в бочках.
  10. Швидкі терміни виконання робіт. Арочний ангар площею 1000 м кв. утеплюється за 3-4 дні бригадою з 2 чоловік.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу