Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Зміст статті

Утеплення будинку це відповідальне завдання, до якого необхідно підходити не тільки серйозно, але й раціонально. При будівництві або ремонті дуже часто виникають такі питання: як правильно утеплити будинок? Який вибрати теплоізоляційний матеріал?  Який утеплювач краще? Якої втовщини повинен бути шар теплоізоляції саме у Вашому випадку?
У цій статті ми розповімо Вам, як самостійно зробити розрахунок товщини теплоізоляції. Не секрет, що на сьогоднішній день величезна кількість фірм можуть надати цю послугу за окрему плату або ж Ви можете просто скористатися спеціально розробленими програмами, однак це далеко не означає, що споживач не в змозі самостійно прорахувати необхідну кількість теплоізоляційного матеріалу на його будинок. Тим більше, що кожен виробник теплоізоляційних матеріалів вказує коефіцієнт теплопровідності, який необхідний для розрахунку товщини теплоізоляції, через невідповідність їх кращим світовим зразкам.

Необхідність розрахунку товщини теплоізоляції

Перше, про що необхідно знати недостатнє утеплення загрожує промерзанням стін, а також перенесенням точки роси в середину конструкції чи приміщення, що викличе конденсат на стінах

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу