Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

У сучасному будівництві майже на всіх його етапах, виникає необхідність належної гідроізоляції: 

1. Фундамент - основа будинку чи споруди, щоб тривалий час виконувати свої прямі функції повинен володіти водовідштовхувальними властивостями, інакше бетон набирає вологу і з перепадами температур руйнується, а з ним руйнується будинок.

2. Стіни - є несучими конструкціями для всієї споруди, для даху, перекриття, на них кріпляться комунікації, елементи декору

, і якщо їх неналежно захистити від вологи, гідроізолювати, то крім втрати своїх несучих здатностей і врешті руйнування, волога буде проступати через навіть дорогі декори, шпалери, фарби брудними плямами, потім буде проступати грибок чи цвіль, і врешті решт руйнуватися шар декору чи штукатурки, одночасно наражаючи мешканців будинку на сирість, неприємний запах, хвороби.

3. Дах - це основний захисник будинку від атмосферної вологи, дощу, снігу, - тому його гідроізоляційні властивості є його основним призначенням, і навіть найдрібніші щілини, приведуть до протікання, і неприємних наслідків я для самої споруди, так і для її мешканців.

 А ще ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ - необхідна, у підвалах, санвузлах, ванних кімнатах, без неї не обійтись на терасах, у басейнах і ще у будівництві багатьох необхідних приміщень та конструкцій.

Способи гідроізоляції та її призначення

Хоч вода і потрібна будь-якій живій істоті, все ж нерідко складаються ситуації, коли вода може нашкодити людині. Наприклад, будівельні матеріали та конструкції — чим менше води вони містять тим довше термін експлуатації цих споруд. Правильна гідроізоляція у будівництві збільшить термін експлуатації будинку чи споруди, на протязі довгих років буде берегти здоровя своїх мешканців/

На сьогодняшній день існують різні технології гідроізоляції, наприклад, такі, як:

  • фарбульна гідроізоляція;
  •  штукатурна гідроізоляція;
  • оклеювальна гідроізоляція;
  • наливна гідроізоляція;
  • засипна гідроізоляція;
  • просочувальна гідроізоляція;
  • ін"єкційна гідроізоляція;
  • проникаюча гідроізоляція;
  • напилювана гідроізоляція;

Все це різні технології, з різним призначенням та ціною на матеріали та роботи по гідроізоляції, тому перед початком будівництва, краще проконсультуватися у фахівців, щоб не нести збитки.

Памятайте ПЕРЕРОБЛЯТИ ЗАВЖДИ СКЛАДНІШЕ І ДОРОЖЧЕ!

 Гідроізоляція фундаменту - способи та засоби минулого століття

Гідроізоляція фундаменту.

Щоб в стіни будинку не проникала грунтова волога, влаштовують гідроізоляцію. У кам'яних і цегляних фундаментах гідроізоляцію кладуть зазвичай на висоті 15 - 25 см від рівня землі. Якщо підлоги кладуть на балки, то гідроізоляція повинна бути на 5 - 15 см нижче останніх.
У будинку, що має підвал, гідроізоляцію кладуть на двох рівнях: першу - у фундаменті на рівні підлоги підвалу або нижче його на 13 см, другу - в цоколі на 15 - 25 см вище поверхні вимощення.
Поверхні стін підвалу і його підлогу ізолюють при цьому так. Якщо рівень грунтової води нижче підлоги підвалу, то із зовнішнього боку стіни, дотичні з грунтом, покривають двома шарами гарячого бітуму. На підлогу кладуть шар жирної глини (25 см), ущільнюють, покривають шаром бетону (5 см), вирівнюють, витримують протягом одного-двох тижнів, покривають мастикою і наклеюють двошаровий рулонний килим з руберойду або толю. Зверху кладуть такий же шар бетону, який вирівнюють, покривають цементним розчином.
Коли рівень грунтових вод вище рівня підлоги підвалу, то треба створити гарну ізоляцію стін і підлоги. Крім того, навколо стін у місцях примикання підлоги підвалу слід зробити еластичний замок з клоччя, змоченого в розплавленій бітумній мастиці або бітумі. Особливо необхідний такий замок в підвалах із глинистим грунтом, де спостерігається нерівномірне осідання.
Гідроізоляцію стін із зовнішнього боку піднімають вище рівня грунтової води на 50 см. При високому рівні грунтових вод підпілля ізолюють спочатку шаром глини (25 см), на неї кладуть бетон, на бетон - гідроізоляцію і знову покривають цементним розчином.
Для освітлення підвалів часто нижче рівня землі влаштовують вікна. Перед такими вікнами необхідно мати колодязні-приямки з облицьованим каменем, цеглою, бетоном,стінами. Підлога такого приямка повинна мати лоток для збору води; зверху над вікнами рекомендується влаштувати козирки.
Верх фундаментів і цоколів не завжди буває рівним і гладким. Для вирівнювання по бічних сторонах на 1 - 3 см вище їх поверхні кріплять дошки з рівними крайками. Простір в опалубці заливають цементним розчином склад 1: 3 або 1: 4, вирівнюють, розгладжують його, просушують і потім укладають гідроізоляцію.

Наведемо для прикладу кілька способів ізоляції фундаменту.

1. Кладуть шар цементного розчину (2-3см) склад 1:2, вирівнюють, цементують, сушать. Стелять один шар толю або руберойду.
2. Кладуть два-три шари мастики, приготовленої з 1 частини розігрітої соснової смоли і 0,3 - 0,5 частини вапна, просіяного на частому ситі. Вапно можна замінити сухою просіяною крейдою, змішуючи його зі смолою в пропорції 1:1. Гарячу мастику наносять шарами (загальна її товщина повинна бути 7 - 10 мм).
3. На гарячій сосновій смолі наклеюють бересту в два-три шари.
4. Настилають насухо два шари толю або два шари руберойду, але так, щоб шви на кінцях перекривалися не менше 150 мм і не проникала вода.
5. Найбільш надійна гідроізоляція - на мастиках (толь - на дьогтевій, руберойд - на бітумній). Верх фундаменту або цоколя покривають мастикою і наклеюють на неї перший шар рулонного матеріалу, який знову покривають мастикою, і наклеюють другий шар рулонного матеріалу. Піщану або кам'яну присипку з боку наклейки з рулонних матеріалів треба знімати, так як це забезпечує більш надійне приклеювання.
Кілька слів про цементування бетонної поверхні. Правильно виконана робота досить надійно захищає конструкції від проникнення вогкості. Виконують її двояко. В одному випадку на добре вирівняний свіжий розчин насипають 2 - 3-міліметровий шар сухого цементу і тут же добре. загладжують його лопаткою або кельмою. Цемент вбирає воду, утворюється цементне тісто, яке, висихаючи, не пропускає воду. Можна на вирівняний свіжий розчин накласти 2 - 3-міліметровий шар цементного тіста і також його загладити.
Взагалі під будь-які будівлі бажано влаштовувати гідроізоляцію на двох рівнях по фундаменту і верху цоколя.
Іноді під дерев'яні будівлі з кам'яними і іншими фундаментами гідроізоляцію кладуть тільки по верху цоколя. Це невірно. Так як вологість, що йде по фундаменту, буде зволожувати підпілля, що призводить до загнивання деревини. Значить, ізоляцію треба укладати і по фундаменту.
Якщо фундаменти викладають з окремих каменів або цеглин, то для того щоб закрити можливо наявні наскрізні тріщини або незаповнені розчином шви, їх доводиться оштукатурювати. Особливо добре виконувати штукатурку з двох сторін. Розчин бажано застосовувати цементний або вапняково-цементний, але він менш міцний, ніж перший.
Із зовнішнього боку штукатурку затирають, а ще краще загладжують штукатурною лопаткою або кельмою, що надає штукатурці водонепроникність.

Де застосовують гідроізоляцію

Екологічна гідроізоляційна гумова мембранна система є технічним досягненням у гідроізоляції й захисту від корозії. Дана система холодного нанесення розпиленням і система покриття були розроблені для вирішення проблем, що постійно виникають при використанні звичайних мембранних системВолодіючи унікальними властивостямивона застосовується в самих різних сферах. Попередні витрати матеріалу з різних видів виконуваних робіт можна визначити за зведеною таблицею витрат матеріалу.

 

Приватне будівництво:

Дах: новийремонт старої покрівлі...
Покриття бетонних підлог;
Зовнішні стіни цокольного поверху;
Пароізоляція.

 

Залізниця:

Антикорозійнагідроізоляційна і шумоізоляційна обробка вагонівлокомотивів;
Антикорозійнагідроізоляційна і шумоізоляційна обробка структур.

 

Автомобільнаіндустрія:

Покриття днища та інших частин автомобіля для зниження рівня шуму і вібрації;
Антикорозійне покриття.

 

Цивільне будівництво:

Мости;
Дорогибазовані на водонепроникності;
Захист від корозії;
Посилення дамби;
Обробкая трубопроводів;
Тунелі

 

Комунальне водопостачання:

Греблі;
Резервуари;
Обробка ємностей для води.

 

Гірнича промисловість:

Лужні басейни;
Обробка витоку забруднюючих речовин;
Тунелі та шахти (рідини і гази).

 

Захист навколишньогосередовища:

Ізоляція забруднюючих твердих речовин;
Ізоляція забруднюючих рідких речовин;
Ізоляція метанурадону.

 

Сільськегосподарство:

Просочування поливальних і зрошувальних систем;
Просочування резервуарів;
Просочування силосних ям.

 

Морськегосподарство:

Обробка причалу проти обростання черепашками і водоростями;
Антикорозійна обробка баластних ємностей;
Антикорозійне покриття для портових структур.

 

Безпека:

Обробка піску і ґрунту для захисту від повені;
Покриття ігрових майданчиків для пом'якшення удару при падінні.

 

Промислове використання:

Звукопоглинальна ізоляція;
Кислотні ємності, ділянки для миття;
Водяні баки.

 

Оборонка:

Водоізоляція для бункерів;
Створення камуфляжу;
Енергопоглинаючі покриття

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу