Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Так, металічні контейнери як тимчасові некапітальні споруди з профнастилу для торгівлі чи малого бізнесу – автосервіси, шиномонтажі, приміщення для миття авто можна і потрібно утепляти пінополіуретаном, крім теплоізоляції ППУ забезпечить шумоізоляцію та додаткову міцність таким спорудам.

Напилюваний пінополіуретан має високу адгезію (зчеплення) з різними матеріалами, в тому числі з металами і деревом. А ще з бетоном, цеглою, плівками, навіть склом. Напилювати пінополіуретан слід на чисту, суху поверхню. На відкритому повітрі роботи слід здійснювати при температурі навколишнього повітря не нижче 10°С та вітрі не більше 5 м/с.

Ні, не може. У використовуваного нашою компанією ППУ великий діапазон робочої температури від-150 до +140 ̊̊Сам матеріал відноситься до класу горючості Г3, Г4, (клас самозатухающих матеріалів) в залежності від використовуваної сировини.

Порівняльний аналіз витрат та утеплення «під ключ» популярними утеплювачами, при умові забезпечення однакового рівня теплоізоляції:

Матеріал

Товщина

Утеплення (мм)

Щільність

Кг/м.куб

Термін гарантії

Вартість

Монтажу, грн

Додаткові витрати на кріпильні та витратні м-ли

Мін вата.

250

15-40

0

135,00

Є + доставка

Базальтова вата

125

60-80

0

140,00

Є + доставка

Пінопласт

250

15-35

0

135,00

Є + доставка

Екструдований XPS

95

30-35

0

147,00

Є + доставка

ППУ

50

40

25 років

Входить у вартість

Жодних додаткових затрат

Водопоглинання пінополіуретану безпосередньо залежать від щільності, тому чим більша щільність тим кращі гідроізоляційні властивості ППУ . Наприклад якщо брати матеріал щільністю 40-45 кг/м3 то він має закритокомірчасту структуру. Водопоглинання такого матеріалу при вологості 98% за 24 години - 0,04% або 2г/м2. Тому пінополіуретан такої щільності використовується не тільки при утепленні зовні, але і для гідроізоляції фундаментів, терас, чи покрівлі плоских дахів.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу