Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

У нашій країні споруди конструкції з металу, профнастилу дуже поширені. На сьогодні профнастил - найпопулярніший матеріал, який найчастіше використовують для будівництва ангарів, складів, покриття дахів. І це створює проблеми, тому що не всі роблять утеплення та гідроізоляцію грамотно. В результаті вимогам ДСТУ такі конструкції не відповідають.

До чого це призводить? До тепловтрат, промерзання, не герметичності і протягів, гниття і утворення грибків. Тільки правильно виконане утеплення будинку, споруд, консрукцій, покрівлі мансардного даху змінить ситуацію,. Щоб в майбутньому у вас не виникали проблеми з тепловттратами і забезпечити норматичний рівень теплозбереження арочних, каркасних, безкаркасних ангарів складів, сховищ, треба правильно разрахувати товщину і щільність утеплювача ППУ, що одночасно з утепленням герметизує та шумоізолює металеві конструкції.

 

Конструктивні особливості споруд з профнастилу

Потрібно враховувати, що конструкції з профнастилу мають свої особливості. Щоб характеристики металічного профілю відповідали вимогам стандартів, необхідно створити комбінацію із теплоізоляціонного шару визначеної товщини і щільності. Обидва вони формують так званий пиріг на профнастилі, від якості якого залежить майбутнє збереження мікроклімату і самих металевих конструкцій.

У кожному конкретному випадку теплоізоляційний шар буде мати різну товщину. Цей показник одержують в ході розрахунків, проведених фахівцями. На його величину впливають різні чинники, в тому числі щільність утеплювача. Дуже важливо захистити утеплювач від попадання вологи, та і сам утеплювач не повинен поглинати вологу, це забезпечить постійно високий рівень теплозахисту, та тривалий термін експлуатації теплоізоляційного матеріалу.

Вибір матеріалу для утеплення зовні і зсередини

Ви можете використовувати традиційний утеплювач. У цьому випадку готуйтеся втратити близько 25-30 см простору, затратити набагато більше часу та коштів на лишні кріпежі та монтаж. А можете зменшити ці витрати в 3 рази, зберігши теплоізоляційні характеристики, забезпечивши безшовність. І це можливо? Вибирайте жорсткий пінополіуретан як утеплювач для складських ангарів. Підібрати необхідну товщину шару ППУ вам допоможуть фахівці.

Використання пінополіуретану в якості утеплювача економічно вигідно. З його допомогою можна виконувати тепло-і гідроізоляції любої поверхні будь-якої складності та форми. Використовуючи спеціальне устаткування, робочі напилюють шар полімеру на поверхню. Після застигання утворюється монолітний шар теплоізоляції, в якому немає стиків, дір, зазорів або щілин – так званих точок промерзання або містків холоду.

ППУ - матеріал з унікальними фізико-механічними характеристиками. Якщо ви застосовуєте його, то додаткову паро - і гідроізоляцію виконувати не потрібно. Тобто ви зможете швидше закінчити роботи, не будете витрачати кошти на купівлю та монтаж матеріалів для гідро-і пароізоляції. Крім того, покрівля довше прослужить, тому що термін експлуатації ППУ складає близько 50 років.

Метод напилення пінополіуретану. Переваги та особливості прогресивної напилювальної технології

Проводячи утеплення, ППУ наносять на ізольовану поверхню методом напилення. Висока адгезія допомагає пінополіуретану заповнювати всі порожнини і пори, забезпечуючи хороше зчеплення з деревом, металом, бетоном і так далі. В результаті теплоізоляція, виконувана шаром ППУ методом напилення, виходить дуже якісною.
Якщо ви монтуєте профнастил, не забувайте про те, що потрібно вирішити не тільки проблему гідро-і теплоізоляції але і проблеми герметичності та звукоізоляції, тому на стиках примикання економія буде не тільки недоречною але і шкідливою. Правильно розрахувавши щільінсть і товщину ППУ ви забезпечите відсутність конденсату, що утворюється на металевих поверхнях.  За допомогою жорсткого ППУ всі ці завдання ви вирішите швидко і просто.

Цей полімер, що наноситься методом напилення, допоможе вам позбавитися від протікань в жорстких металевих покрівлях. Він заповнить проблемні місця, герметизує стики, утворюючи рівномірний і безшовний шар теплоізоляції. Фахівці рекомендують наносити пінополіуретан на внутрішньому стику двох скатів даху. Це допоможе забезпечити кращу якість тепло-і гідроізоляції.

За допомогою ППУ можна виконувати не тільки утеплення покрівель житлових будинків, але і промислових об'єктів збудованих з бетонних панелей, дерева чи цегли. Сучасні будівельники при обладнанні покрівлі з профнастилу дуже часто використовують крокви з металу. Щоб запобігти утворенню конденсату і зменшити втрати тепла, необхідна теплоізоляція і металевих несучих елементів, стовпів, балок, крокв ітд.

Жорсткий пінополіуретан допоможе виконати ці завдання в короткі терміни. З його допомогою можна отримати відмінний результат при мінімальних витратах сил і часу. Виконуючи утеплення даху, можна наносити ППУ не тільки зсередини, але і зовні. В останньому випадку шар теплоізоляції напилюють прямо на поверхню покрівлі, захищаючи її від дії атмосферних опадів і забезпечуючи повну герметичність.

Однак є один важливий момент, який потрібно врахувати. Якщо ви наносите шар ізоляції зовні, необхідно організувати якісне та довговічне захисне покриття для пінополіуретанового утеплювача. Воно буде охороняти шар ППУ від контакту з сонячними променями і збільшить час його експлуатації. В іншому випадку матеріал почне руйнуватися під дією ультрафіолету, а цього не можна допустити.

Жорсткий пінополіуретан. Фізико-механічні властивості

Крім низької теплопровідності і високої адгезії, ППУ володіє і іншими, не менш корисними властивостями. Серед них: висока міцність, низька паропроникність, морозо-і теплостійкість. Крім того, нанесений теплоізоляційний шар має малу вагу, завдяки чому навантаження на будівельні конструкції буде мінімальною. Всі ці якості роблять пінополіуретан одним з кращих матеріалів для утеплення покрівель з профнастилу.

Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ.

Напевно, ні для кого не буде якимсь одкровенням твердження, що будівля величезної площі і висоти, не має якісної теплоізоляції, відсутність якої здатна за одну зиму довести до банкрутства свого власника за рахунок астрономічних витрат на опалення. Не потрібно володіти знаннями в області вищої математики, щоб розрахувати, у що обійдеться опалення обсягів, що вимірюються десятками тисяч кубометрів.

Якщо подібна будівля знаходиться не в субтропічному кліматичному поясі і середня зимова температура за його стінами коливається нижче нульової позначки шкали термометра, єдиним вирішенням проблеми підтримки необхідної температури всередині є якісна теплоізоляція. З цим аксіоматичним твердженням сперечатися ніхто не буде. Інше питання - це вибір типу цієї теплоізоляції і матеріалу, на основі якого вона буде реалізована. Зробимо короткий аналіз основних теплоізолюючих матеріалів і неупереджено порівняємо їх переваги та недоліки.

Основні типи теплоізоляційних матеріалів

Перш за все, потрібно зауважити, що всі теплоізоляційні матеріали поділяються на дві основні групи - неорганічні й органічні.

До найбільш поширених неорганічних теплоізоляційних матеріалів відносять такі:
1. мінеральна вата;
2. скляне волокно (скловата);
3. піноскло.

Ми не будемо вдаватися в тонкощі технології виробництва цих матеріалів, оскільки це не цікаво кінцевому споживачеві. Зупинимося на їх властивостях.

Всі вищезгадані матеріали відрізняються вогнетривкістю, низькою теплопровідністю і стійкістю до хімічних і біологічних (цвіль, шкідники) впливів. Однак, незважаючи на вищезгадані переваги, вони володіють і рядом серйозних недоліків. Мінеральна вата і скловолокно відрізняються високою гігроскопічністю, яка призводить до того, що дані теплоізоляційні матеріали вже через кілька років приходять у повну непридатність, якщо не просочити їх спеціальними гідрофобізуючими (що додають водовідштовхувальні властивості) сумішами, а мінеральна вата вимагає ще й обов'язкової гідроізоляції.

Вищезазначених недоліків позбавлений такої утеплювач як піноскло, однак він має високу жорсткість, що обмежує його використання в умовах, де поверхня має складну форму.

По більшій частині вищезгадані утеплювачі поставляються у вигляді блоків, які фіксуються за допомогою кріплень того чи іншого типу на стінах приміщення, що утеплюється. Це неминуче призводить до того, що пошкоджується цілісність конструкції, що, в свою чергу, в більшій чи меншій мірі знижує термін її служби. Можливий також варіант з кріпленням даних матеріалів за допомогою клею, але і цей спосіб має свої недоліки: клей тримає не так міцно, і в результаті перепаду температур може відбутися відшарування тих чи інших ділянок утеплювача. При обох способах кріплення, через те що теплоізоляційне покриття не є монолітним, неминуче будуть мати місце так звані містки холоду, що знижують загальну ефективність теплоізолюючого шару.

Можна згадати у цьому розділі ще такий матеріал як пінобетон, який є не просто теплоізоляційним матеріалом, а будівельним матеріалом з низькою теплопровідністю. Але це все-таки будівельний матеріал, а не утеплювач.

До найбільш поширених органічних теплоізоляційних матеріалів можна віднести наступні:
полістирол або пінопласт;
пінополіетилен;
пінополіуретан.

З першим типом з вищезгаданих органічних утеплювачів всі ми знайомі з дитинства: хто з нас не діставав улюблених батьків, водячи шматком пінопласту по склу? Цей легкий матеріал на 90% складається з повітря, а повітря, як відомо, хороший теплоізолятор. Утеплення пінополістиролом вже давно і широко застосовується, однак цей матеріал має один істотний недолік - він дуже крихкий, не може забезпечити відсутність точок промерзання, і витрати на його перевезення та кріплення так само здорожують остаточну вартість теплоізоляції.

Пінополіетилен - один з найперспективніших сучасних матеріалів, що володіє практично перевагами пінополіуретану, про який мова піде трохи нижче. Але у нього також є істотний недолік - як і будь поліетилен, він не теплостійкий.

Тепер перейдемо до розгляду властивостей пінополіуретану - матеріалу, що поєднує в собі всі позитивні якості вищезазначених теплоізоляторів і практично не має їх недоліків.

Одне з головних переваг пінополіуретану - можливість напилення на поверхню будь-якого розміру і форми, завдяки чому виходить рівномірний шар теплоізолятора без будь-яких стиків або зазорів. В результаті - повна відсутність містків холоду.

Завдяки тому, що пінополіуретан володіє виключно високою адгезією до поверхонь практично будь-якого типу абсолютно виключається можливість відшарування теплоізолюючого шару. Крім того, технологія напилення значно скорочує терміни та вартість проведення робіт по утепленню різних будівель та споруд.

Пінополіуретан дуже ефективний і легкий: десяти сантиметровий шар цієї речовини еквівалентний за своїми теплоізоляційним властивостям цегляній кладці товщиною в два з половиною метри. Легкість розглянутого матеріалу зумовлена тим, що він на 85% - 97% (в залежності від щільності) складається з повітря або газів.

Пінополіуретан термостійкий і морозостійкий, що дозволяє використовувати його у всіх кліматичних зонах. Він не потребує ніякої додаткової гідроізоляції, і навіть більше того - його жорсткий різновид сам може служити відмінним гідроізолятором і широко застосовується в будівництві в цій ролі. До ще одної переваги даного матеріалу можна віднести відмінні шумоізоляційні властивості.

З урахуванням усього вищесказаного, можна сміливо стверджувати, що саме пінополіуретан найбільше підходить для утеплення металоконструкцій типу ангарів. Легкість пінополіуретану дозволяє не дуже навантажувати конструкцію з металевого листа товщиною трохи більше 1 мм; теплостійкість знадобиться в жаркі літні місяці, коли метал розжарюється до дуже високих температур; морозостійкість дозволяє не побоюватися за міцність термоізолюючого шару навіть у люті морози, а відсутність щілин гарантує, що жодна крапля дорогоцінного тепла не просочиться назовні. Якщо додати до цього швидкість, з якою проводиться утеплення пінополіуретаном, стає ясно, що швидкомонтовані ангари і даний утеплювач просто створені одне для одного.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу