Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Напилюваний пінополіуретан дає можливість:

1. Зменшити витрати, пов'язані з обігрівом і використанням теплової енергії (газу, електрики, дров і вугілля).
2. Обмежити до мінімуму втрати тепла через промерзання, видування, теплове випромінення несучих стін, дахів, фундаментів домів.
3. Ліквідувати тепловтрати в будівлях через стики в блоках, конструкціяї, примиканнях, стиках, тому ппу теплоізоляція покриває всі елементи конструкції - від підвалин, стін до даху.
4. Знизити витрати та купівлю енергоносіїв (газу, електроенергії, дров), та затрати пов'язані з будівництвом самого дому, будівлі шляхом зменшення кількості та вартості будівельних матеріалів, товщини стін і застосуванням меншої потужності для опалення котлів, батарей інших комунікацій.
5. Усунути конденсацію водяної пари в несучих конструкціях стін, даху, фундаменту, зберегти їх від появи плісняви, цвілі і гриба.

6. Дає можливість термомодернізації старих будівель без значних витрат на демонтаж інснуючих повехонь, у тому числі пам'ятників архітектури, використовуючи теплоізоляцію пінополіуретаном.
7. Продовжити термін експлуатації будівель і збільшити їх вартість (утеплене житло коштує дорожче) завдяки тривалому терміну служби - понад 50 років.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу