Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Зміст статті

Ефективна звукоізоляція ППУ - дієвий та необхідний захід для позбавлення шуму.


Нормативних документів, що регламентують рівень шуму у повсякденному житті існує багато. Ми ж будемо керуватися безпосередньо будівельними нормами, а саме ТУ ГОСТ 17375:2003 "Захист від шуму", згідно з яким визначаються чіткі критерії значення індексу ізоляції повітряного і ударного шумів. Тому й до вибору матеріалу для звукоізоляції вашого будинку, офісу або цеху потрібно підходити відповідально.


Вплив шуму на людину.


Адже не секрет, що людина - це така істота, яка звикає до багато чого, в тому числі і до постійного впливу підвищеного рівня шуму, що він сам часом не помічає. Але в подальшому такий вплив негативно позначається на його здоров'ї. Так, рівень постійного допустимого шуму в квартирі або будинку не повинен перевищувати 40 дБА в денний час, а рівень допустимого максимального шуму (як тимчасове явище) - не більше 55 дБА. Згідно з дослідженням, проведеним в звичайній сучасній багатоповерхівці, середній показник постійного рівня шуму в денний час склав 50,3 дБА

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу