Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Теплоізоляція покрівлі виробничого приміщення

З настанням зими у багатьох виробничих приміщеннях починають гуляти протяги, стає дуже холодно і незатишно. Виною всьому погано ізольована покрівля, через яку випаровується тепло. Спочатку господарі, виявивши проблему, намагаються її вирішити, однак швидко розуміють, що традиційні методи утеплення виявляються малоефективними.

Утеплення бетонної покрівлі зсередини

Змирившись з неминучим, власники просто махають рукою на те, що покрівля протікає, а на металевих опорах накопичується конденсат. Вони вважають, що нічого не можна зробити, тому пускають все на самоплив. Така позиція може дорого обійтися, адже під дією зовнішніх факторів приміщення починає поступово руйнуватися, приходячи в непридатність.

 

Кращий варіант на сьогоднішній день - це утеплення покрівлі пінополіуретаном, який можна наносити на поверхні складної конфігурації. ППУ відмінно прилипає до різних будівельних матеріалів, в тому числі до цегли, бетону та металу. Працюючи зі спеціальним обладнанням, напилюють утеплювач на поверхню покрівлі зсередини. Досить нанести 50 мм ППУ, щоб позбутися протікань і щілин, точок промерзання чи утворення конденсату.

Теплоізоляція покрівлі зовні

У теплу пору року виконують зовнішні роботи по теплоізоляції. Напилюючи пінополіуретан на очищену і знежирену поверхню, створюючи монолітний безшовний шар ізоляції. Вона відмінно захищає покрівлю, зупиняючи проникнення холоду всередину виробничого приміщення. Такий захід дозволить отримати подвійну користь: поліпшить характеристики будови і допоможе знизити витрати на її опалення.

У нинішніх умовах, коли енергоносії дорожчають, це найбільш раціональний вихід з непростої ситуації. Однак і це ще не все, пінополіуретан, нанесений на поверхню покрівлі, працює не тільки як утеплювач, але і як гідроізолятор. Цей матеріал замуровує усі наявні щілини і тріщини, через які раніше проникала волога. Завдяки йому будуть усунені всі витоки тепла.

Будь-який досвідчений господарник розуміє, наскільки це важливо. Тепер цю проблему можна усунути буквально за кілька годин, причому зусиллями всього однієї бригади з двох людей, яка може дуже швидко відремонтувати бетонну покрівлю за допомогою цього унікального матеріалу.

Якщо ви хочете утеплити покрівлю зсередини або зовні, звертайтеся в нашу компанію. Ми виконуємо роботи по напиленню ППУ якісно і швидко. З нашими цінами ви можете ознайомитися на сайті.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу