УТЕПЛЮВАТИ - ЗНАЧИТЬ ЕКОНОМИТИ СВОЇ КОШТИ!
Більше 60% втрат тепла в будинку відбувається через стіни, підлогу, покрівлю, тому щоб звести ці втрати до мінімуму, необхідно особливу увагу приділити теплоізоляції зовнішніх конструкцій.
Грамотно підібрана система утеплення сприяє економії енергії до 50%.
Отже, теплоізоляція будинку:
• зменшує споживання енергії на опалення взимку і кондиціонування влітку.
• знижує витрати енергії на підтримку комфортного для проживання температурного режиму всередині нашого приміщення.
• знижує масу зовнішніх конструкцій, що дає нам економію витрат на купівлю основних будівельних матеріалів (цегли, деревини, сталі), а так само здешевлення будівельних робіт.
Для зниження інтенсивності теплопередачі через зовнішні поверхні необхідно застосовувати теплоізоляційні матеріали, які чинять великий опір конвективному переносу тепла і мають низьку теплопровідність.
Теплоізоляція Пінополіуретаном (ППУ) - відповідає найвищим вимогам щодо застосування енергозберігаючих технологій при будівництві об'єктів житлового, соціально-культурного, промислового та іншого призначення.
Теплопровідність матеріалу утеплювача визначає його теплоізоляційні властивості.Чим нижче коефіцієнт теплопровідності, тим краще теплоізоляційні властивості матеріалів. Теплоізоляційні властивості ППУ утеплювача засновані на низькій теплопровідності замкнутих комірок, що знаходиться в порах структури ППУ, практично виключаючи конвективне перенесення тепла.
Коефіцієнт теплопровідності різних матеріалів:
Матеріал |
Щільність кг/м³ |
Коефіцієнттеплопровідності λ в сухому стані, Вт/м² ̊ С |
Товщина огорожі, якщо стіни будуть з однорідного матеріалу, в см. |
Залізобетон |
2500 |
1,69 |
- |
Цегласилікатна |
1700 |
0,95 |
311 |
Цеглаповнотіла |
1800 |
0,8 |
262 |
Цеглапустотіла |
1500 |
0,56 |
164 |
Комірчастий бетон |
800 |
0,28...0,37 |
92 |
Дерев'яний брус |
500 |
0,18 |
36 |
Мін. вата |
10...56 |
0,046 |
15-20 |
Пінополіуретан ППУ |
20...60 |
0.015 |
5-8 |
Доцільно одноразово вкласти кошти в утеплення будинку, вибираючи якісний утеплювач, ніж довгий час оплачувати обігрів, як свого житла, так і вулиці. Подбайте про теплоізоляцію вашого будинку.Поряд з вибором місця для будівництва, закупівлею будматеріалів, сучасним дизайном не менш важливим умовою майбутнього комфортного житла є теплоізоляція споруди. Адже правильно підібраний спосіб теплоізоляції допоможе Вам відчувати себе комфортно в будинку і в той же час заощаджувати значні кошти на його обігрів, будь то електрика, газ або вугільний котел. Сучасні теплоізоляційні матеріали можна розділити умовно на органічні, неорганічні і змішані. У кожному класі є свої переваги і недоліки.
Ми пропонуємо напилювану ППУ теплоізоляцію, коефіцієнт ефективності якої в кілька разів перевищує такі відомі в будівництві матеріали як цегла, залізобетон, дерев'яний брус, пінопласт або мін. вата. При цьому паропроникність такої теплоізоляції достатня, що дозволяє приміщенню «дихати», відповідно Ви отримуєте якісний утеплювач без шкоди для здоров'я Вашого і Ваших близьких.
За рахунок своєї дрібної комірчастості ППУ забезпечує низьку теплопровідність, що дозволяє взимку утримувати всередині приміщення тепло, а влітку дарувати бажану прохолоду. Напилювана пінополіуретанова теплоізоляція ще й екологічно чистий продукт, що важливо для застосування в житловому будівництві, адже нам не хочеться вдихати отруйні пари, навіть не підозрюючи про це. Пінополіуретанова теплоізоляція допоможе Вам збудувати здоровий, затишний будинок, в той же час заощадивши на громіздких застарілих утеплювачах з малою ефективністю.Ми пропонуємо дійсно якісний продукт нового покоління утеплювачів і звукоізоляції. Створіть свій будинок легким, міцним і сучасним з теплоізоляцією ППУ.
Теплоізоляція - необхідна економія
Найближчим часом будуть прийняті нові нормативні документи з теплозбереження і невідворотними будуть реформи житлово-комунального господарства, але вже зараз кожен хто платить за комунальні послуги їх тарифні сітки бачить, чим більше електроенергії чи газу споживає родина тим вищі тарифи, причому різниця між тарифами досить суттєва, досвід підказує, що все на цьому не зупиниться, а енергоносії і надалі будуть дорожчати. Саме тому теплоізоляція житлових будівель стає однією з найважливіших проблем будівництва, для забудовників, що мають на меті незалежність свого бюджету від холодних зим чи надто дорогих енергоносіїв.
Дуже гостро проблема теплоізоляції стоїть у дачному та котеджному будівництві, оскільки розуміння необхідності якісної теплоізоляції власної оселі приходить після завершення зведення і початку експлуатації будинку, коли стає ясно що «драконівські» витрати на опалення можуть підірвати будь-який сімейний бюджет. Або всі роботи по теплоізоляції, з метою нібито економії зводяться до недбалого закидування мін. вати у перекриття чи мансарди, чи ізоляції фасаду пінопластом, залишаючи містки холоду і приречуючи себе в силу недовговічності та низької біостійкості (цвіль гниття гризуни) на заміну такої «ізоляції» в найближчі 5-10 років. Тому правильно підібрана та проведена, теплоізоляція на рівні кращих світових аналогів дозволяє в 3-4 рази зменшити витрати на опалення. За кількістю здійснених теплоізоляційних матеріалів на душу населення Україна в 5-7 разів поступається Швеції, США та Фінляндії. На малюнку показано розподіл тепловтрат через різні конструктивні елементи при нормованих теплових опорах (R, м2 • К / Вт) в будинку площею 120 м2. А адже утеплення цегляних стін, перекриттів, мансарді чи підлоги пінополістирольною теплоізоляцією товщиною всього лише 50-80 мм дозволяє знизити питоме споживання палива за стандартний опалювальний сезон більш ніж в 4 рази.
Чому ми рекомендуємо напилювану теплоізоляцію ППУ?
Тому що в будинку затишно і тепло, суттєва економія на опаленні і по терміну експлуатації така теплоізоляція довговічна.
В рекламах зазвичай пишуть, що наш товар найкращий і як же так вийшло, що ви його ще не купили. Треба зізнатися, що ППУ теплоізоляція матеріал не дешевий і дорожче більшості теплоізоляційних матеріалів, представлених на ринку. Але враховуючи всі його переваги: найнижчу теплопровідність, дармову гідроізоляцію, економію на доставці та монтажі (ціна ППУ розраховується вже з доставкою і монтажем), а ще й тривалим терміном експлуатації 30 -50 років До нас зазвичай звертаються, коли в силу різних прорахунків, ситуація здається безвихідною: будинок не можливо нагріти, витрати на опалення перевищують всі мислимі межі, утворюються щілини або є приховані порожнини, недоступні для існуючих утеплювачів, а ще конденсат, бурульки, гризуни. Загалом, у кожного свої проблеми.
Ми завжди знаходимо рішення. В середньому за кілька днів ми робимо будинок дійсно теплим.
Безсумнівно, ми переконані що наш матеріал, найкращий теплоізолятор по давно відомому критерію ціна-якість-довговічність. У будинку дійсно тепло, затишно, комфортно, жодних протягів, чи конденсатів, крім того несучі конструкції надійно захищені від вологи, такий будинок прослужить своїм власникам довгий час. До речі з пінополіуретану роблять матраци, сидіння автомобілів, підошви для взуття, а також ємності для перевезення органів, та багато чого ще. Це до того, що люди, через незнання, вважають цей матеріал дуже шкідливим, хоча в цьому сенсі можна бути спокійним за здоров'я сім'ї.
Існує ще дуже багато переваг, позитивних властивостей і приємних бонусів напилюваного пінополіуретану, але про це все написано, і схвальні відгуки з різних держав, де цей матеріал активно використовується десятки років переповнюють інтернет.
Ми хочемо подякувати нашим замовникам які розібралися в різноманітті теплоізоляційних матеріалів, і вибрали саме сучасний ППУ, заощадивши при цьому багато своїх коштів, і коштів своїх нащадків, тому що технологія напилення ППУ на Україні нова і не всі наважуються вкласти кошти у новий матеріал. Але хто вже провів теплоізоляцію пінополіуретаном той потім рекомендує цей відмінний теплоізоляційний матеріал своїм рідним, друзям і знайомим.
Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття.
Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад:
ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5 раза, а від пінопласту у майже 3 рази, це при умові, що виробники вказаних утеплювачів, дотримуються технології та не обманюють своїх покупців вказуючи на упаковці щільність 35 кг/м.куб, а насправді вона в 2 а то і 3 рази гірша, куб ПСБ-35 при зважуванні важить всього навсього 12 кг (а повинен важити хоч приблизно 35 кг).
І "казочки" про те що "дихаючі утеплювачі" мають кращі теплоізоляційні властивості, залишаються казочками, бо дослідження проведені німецькмим науковцями довели, що оптимальна щільність кращого закритопористого утеплювача повинна бути близько 40 кг/м.куб.
Герметичність утеплювача так само грає вирішальну роль, він не повинен продуватися, ні на стиках, ні на місцях кріплення, ні на точках примикання до коyструкцій будиинку, ні тим більше через сам утеплювач.
Теплоізоляційні матеріали "дихають" - це ще один міф.
Насправді, жоден матеріал не дихає, немає в нього легенів для цього, мається на увазі паропроникність матеріалу для утеплення, так тут треба чітко відрізняти паропроникність від здатності пропускати повітря.
Насправді пара води переміщається через стіни - це природній фізичний процес, але кількість тієї водяної пари, яка може конденсат точка роси
вийти з приміщення назовні через стіни (а також, проникнути весредину) настільни мізерна, що не береться до розрахунків при визначенні мікроклімату в приміщенні та при виборі
того чи іншого утеплювача.
Паропропускні властивості утеплювачів не впливають на мікроклімат в приміщенні. Надлишкова вологість в домі і як наслідок мокрі стіни, пліснява, грибки - результат відсутності або неякісної вентиляції. В цьому дуже добре запевнилися ті, хто поміняв старі не щільні вікна на нові з хорошими ізоляційними властиивостями та не модернізував вентиляцію. Зовнішіні поверхні стін, завдяки своїм поглинальним властивостям, згладжують хвилеподібні коливання вологості повітря, випаровуючи надлишки вологи, але правильно зроблена вентиляція, обовязково потрібна для повітреобміну, здорового мікроклімату та належної вологості повітря в приміщеннях.
Але частіше проблеми "мокрих стін" виникають через утворення на поверхнях конденсату, через не утеплені або недостатньо утеплені конструкції будівлі точка роси перебуває близько внутрішньої поверхні стіни, і саме тому випадає конденсат на такі поверхні, з усіма відомими наслідками: пліснява, грибки, неприємні запахи, велику вологість повітря, і низький рівень теплозахисту.
Пінополіуретан - гідроізоляційний, герметичний, теплоізоляційний, шумопоглинаючий, паропроникний, безшовний утеплювач, який застосувється для будь-яких ізоляційних робіт, у всіх галузях економіки.
Пінополіуретан справді унікальний та дуже універсальний матеріал, крім застосування його для утеплення, гідроізоляції, звукоізоляції у будівництві, він давно і широко застосовується, у предметах що оточують нас:
- в побутовому холодильнику та морозильній камері, які є в кожного з нас, в морозилці -18 але воно ззовні не холодна, всього навсього 3 см ППУ не впускають холод в будинок;
- в електробойлері температура +80 але ззовні його поврехня не гаряча, 2,5 см пінополіуретану зберігають тепло і гаряча вода збьерігається без підігріву;
- поролон, - це теж пінополіретан, меблі, крісла, дивани, автосидіння ітд.;
- в салоні авто в кожного з нас дуже багато елементів з пінополіуретану, торпеда, панелі дверей авто ітд;
- в автохолодильнику збергіання продуктів теж забезпечує пінопліуретан;
- промислові термоси та теплообмінники;
- та ще багато різних предметів та пристроїв, одягу та взуття, упаковки та декоративних елементів виготовляють з пінополіуретану.
Все завдяки тому що пінополіуретан:
- легкий та довговічний;
- екологічний та вологостійкий;
- з відмінним коефіцієнтом теплозахисту, кращим в кілька разів чим в існуючих матеріалів;
- економічно вигідний, термін експлуатації, - а це понад 55 років, а це кцілька циклів з замінами конкуруючих матеріалів;
- стійкий до грибків цвілі, дії гризунів та комах;
- має відмінні шумопоглинаючі властивості.