Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Ефективність гідроізоляції фундаменту пінополіуретаном практично доведена завдяки багаторічному досвіду експлуатації утеплених та гідроізольованих фундаментів, практична економія у порівнянні з застарілими технологіями, (обмазувальна чи екструдований ППС + бульбашкова плівка) складає більше 25-30%, а термін експлуатації понад 50 років.

Час та простота виконання напилюваного утеплення та гідроізоляції пінополіуретаном фундаментів теж переважає. Економічний ефект, тобто окупність робіт з гідроізоляції ППУ кілька років, завдяки переважаючим властивостям пінополіуретану.

    

Як відомо, фундамент є несучою частиною будь-якої будівлі. Це обов'язкова основа, за допомогою якої розподіляються навантаження на ґрунт, створювані будівлею. Від міцності і надійності фундаменту цілком залежить довговічність будівлі, тому його закладення - це найбільш важливий етап всього будівельного процесу.

Існує чотири основних типи фундаментів:
стрічковий
стовпчастий
пальовий
плитний.

Вибір конкретного типу багато в чому залежить від властивості ґрунтів та рельєфу ділянки, де буде знаходитися будова.

-на рухливих ґрунтах для невеликих котеджів, що зводяться із застосуванням легких будівельних матеріалів (дерево, пінобетон, піноблоки) найбільш оптимальним варіантом є стовпчастий або мілкозаглублений стрічковий фундамент;
-для зведення цегляного будинку на ділянках з перепадами висот, великою глибиною промерзання, спучених ґрунтах, як правило, використовується пальовий тип, що підходить практично для будь-яких будівель, але в яких не передбачено підвальне приміщення;
-для великих цегляних будівель, в яких передбачається підвальний поверх, необхідно закладення стрічкового заглибленого фундаменту самим надійним, але і найдорожчим, вважається плитний фундамент, який можна застосовувати практично на будь-якому ґрунті. Але саме з причини високої вартості і складності облаштування, в приватному будівництві його використовують украй рідко.

Розпізнавання ґрунтів і визначення типу фундаменту не єдине завдання, яке потрібно вирішити перед початком закладення. Крім цього необхідно враховувати кліматичні особливості регіону, рівень залягання ґрунтових вод і глибину промерзання ґрунту. Саме ці чинники кардинально впливають на промерзання фундаменту і, відповідно, на експлуатаційні особливості будівлі.

Що відбувається при промерзанні? Фундамент починає руйнуватися, отже, будівля, перекошується, в стінах утворюються тріщини, конструкція втрачає свою міцність. Нескінченні ремонти, криві віконні та дверні отвори, шпалери які збираються в гармошку по кутах приміщень, сирі стіни, збільшені витрати на опалення - все це є наслідком промерзання фундаменту. Жити в такому будинку стає просто небезпечно, оскільки в якийсь момент може наступити критична деформація споруди і її руйнування.

Найчастіше промерзання фундаменту відбувається з причини неправильного розрахунку глибини закладання. Фундамент знаходиться вище глибини промерзання, тобто в товщі ґрунтів, схильних до деформації. Грунт збільшується в об'ємі і піднімається, але піднімання відбувається нерівномірно. Саме це і є причиною нестійкості і деформації бетонної основи.
Навіть якщо підошва фундаменту знаходиться нижче глибини промерзання ґрунту, то це не гарантує відсутність деформації під впливом піднімання. Для усунення даної проблеми розширюють нижню частину фундаменту, підсилюють арматурою, роблять бічні площини похилими зі звуженням до верху. Але робляться ці заходи тільки на етапі будівництва. Якщо промерзання фундаменту відбувається у вже існуючої будівлі, то вирішити проблему вище переліченими способами не вийде.

Ще одна поширена причина промерзання фундаменту - це недостатньо утеплене підвальне приміщення. Крім того, через стіни підвалу вогкість проникає в житлові приміщення, в будинку формується підвищений рівень вологості і, відповідно, нездоровий мікроклімат. У людей що мешкають у будинку погіршується самопочуття, вони частіше хворіють, повільніше відбувається процес одужання. Також згубний для фундаменту вплив холоду зовнішньої атмосфери і тепле повітря, що виходить з дому.

Сьогодні відповідні розрахунки проводяться до початку закладення, в процесі чого обов'язково враховуються й характеристики ґрунтів, і глибина промерзання, і ступінь вертикального впливу на стіни фундаменту. З урахуванням усіх параметрів розраховується конструкція бетонної основи, що виключає виникнення подібних питань. Але що робити власникам вже існуючих будівель, для яких промерзання фундаменту є нагальною проблемою?

Рішення криється в утепленні, яке можна виконувати різними матеріалами. Головна умова - всі вони повинні володіти мінімальним рівнем гігроскопічності, мати високий коефіцієнт теплоізоляції і відповідати необхідній мірі міцності. Найоптимальніший варіант - це напилення пінополіуретаном ППУ, за допомогою якого можна створювати безшовний, монолітний і повністю герметичний шар теплоізоляції практично будь-якої товщини при відсутності будь-яких містків холоду, оскільки при використанні пінополіуретану не застосовуються кріпильні деталі. Отже, теплоізоляція буде виконана з максимальною ефективністю, а подальше промерзання фундаменту буде повністю виключено. Унікальність пінополіуретанового утеплення для фундаменту полягає і в відмінних гідроізоляційних характеристиках пінополіуретану, що в поєднанні з невисокою ціною, довговічністю (понад 50 років безпроблемної експлуатації) і швидкістю виконання робіт з утеплення та гідроізоляції фундаменту, бетонного підвалу, цокольного поверху чи будь-яких інших підземних споруд що потребують гідроізоляції та теплоізоляції.

Тепер плівкові технології відходять у минуле, - не потрібно дюбелями прибивати листи екструдованого ППС (XPS) обтягати бульбашковими плівками, затратити багато сил, ресурсів і часу, а  в результаті гідроізоляційні та теплоізоляційні властивості такого пирога сумнівні, як правило гарантійні терміни на такі роботи невеликі або і зовсім відсутні.

ПІНОПОЛІУРЕТАН - вже давно в країнах цивілізованого світу використовується для гідроізоляціїта утеплення підземних бетонних металічних конструкцій, свайних полів, бетонних подушок, для утеплення та гідроізоляції різних фундаментів в тому числі УШП (утеплена шведська плита), що дуже популярна у забудовників через швидкість та дешевизну будівництва.

ПІНОПОЛІУРЕТАН 2 в 1 - платимо за теплоізоляцію - гідроізоляцію отримуємо в подарунок.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу