Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Результат утеплення чи гідроізоляції залежить від правильності розрахунків, підбору матеріалів їх щільності і товщини. Заповніть будь-ласка форму, щоб ми могли зрозуміти проблему і порадити її оптимальне рішення, чим більше інформації ми отримаємо тим точніше будуть розрахунки:

Дякуємо. Після отримання фото і детальної інформації по вашому обєкту, Вам зателефонує спеціаліст, що порадить оптимальне рішення Вашого питання, підбере належні матеріали їх щільність, товщину, - прокунсультує про умови та черговість виконання ізоляційних робіт.

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу