Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Власники приватних будинків часто скаржаться, що плата за опалення і так непомірно висока, а з настанням зими збільшується ще більше. Вони не розуміють, чому так відбувається. Виною всьому погана теплоізоляція в будинку. Якщо ви проведете роботи з утеплення, зможете зменшити витрати на опалення. Виконувати роботи по теплоізоляції повинні професіонали. З чого ж почати?

Одне з найбільш проблемних місць в будинку - покрівля, через яку йде до 30% втрат тепла. Тому в першу чергу потрібно виконати утеплення скатної покрівлі. А вже потім приступити до робіт по ізоляції стін, підлоги, мансарди і інших частин будівлі. Перед початком робіт порадьтеся з фахівцями, уважно вислухайте їх рекомендації по вибору матеріалу, яким можна виконати утеплення даху і всього будинку.

 

Жорсткий ППУ - кращий матеріал для теплоізоляції

Кращий утеплювач для покрівлі - жорсткий пінополіуретан. Цей полімер має низьку теплопровідність і паропроникність, забезпечує високу адгезію до різних матеріалів. Він міцний, безпечний і довговічний, а крім того - екологічний. Термін експлуатації теплоізолюючого покриття із ППУ перевищує 30 років. Виконавши утеплення покрівлі, ви забудете про проблеми на десятиліття.

За допомогою пінополіуретану можна виконувати не тільки тепло-і гідроізоляцію, але і робити паро-і шумоізоляцію поверхонь на високому рівні. Що треба знати при облаштуванні теплоізоляції покрівлі методом напилення ППУ? Одна з основних переваг такого утеплення - відсутність швів. При напиленні полімеру створюється монолітне покриття, в якому немає пустот і тріщин.

При цьому за допомогою ППУ можна проводити різні види робіт. Ви можете виконати як внутрішнє утеплення схилів даху горищного приміщення, так і зовнішнє утеплення покрівлі в будівлі. Причому якість покриття і отриманий ефект в обох випадках будуть просто чудовими. Однак потрібно врахувати, що при зовнішній ізоляції необхідно забезпечити своєчасний захист нанесеного шару від УФ-випромінювання.

Внутрішнє та зовнішнє утеплення покрівлі напиленням пінополіуретану

У сучасних будинках несуча каркасна конструкція скатної покрівлі найчастіше зроблена з дерева. Її енергоефективність дуже низька, тому роботи по теплоізоляції - це необхідність. Найкраще робити утеплення покрівлі жорстким пінополіуретаном, що дозволяє провести роботи в найкоротші терміни при збереженні високої якості.
Теплопровідність ППУ - найнижча серед усіх утеплювачів. Тому потрібна товщина шару теплоізоляції покрівлі буде менше, ніж при використанні інших теплоізолюючих матеріалів таких як мінеральна вата чи пінополістирол. Досить напилити утеплювач ППУ 40-100 мм між крокв, щоб отримати той же результат, що при використанні 200-250 мм мінеральної вати.

Так як теплоізоляція наноситься тоншим шаром, її вага буде менше. У результаті навантаження на покрівлю і несучі балки буде не дуже великою, що важливо. У сучасних умовах застосування новітніх технологій і матеріалів - виправданий крок. Фахівці визнають, що утеплення напиленням скатної покрівлі зсередини пінополіуретаном - це оптимальний варіант для приватного будинку.

Крім того, ви можете виконати посилення крокв даху за допомогою нанесення пінополіуретану. Така процедура не займе багато часу, а ефект від неї ви отримаєте відразу ж після застигання матеріалу. За допомогою методу нанесення проводиться не тільки внутрішня теплоізоляція ППУ між балками, що дозволяє зменшити теплообмін через покрівлю.

Ця технологія допоможе вам виконати і інші види робіт по утепленню. Таким же способом проводиться ізоляція даху над балками. За допомогою спеціального обладнання робітники розпорошують шар ППУ і надійно ізолюють поверхні, зменшуючи втрати тепла до мінімально допустимих значень. Виконуючи зовнішнє утеплення металевої покрівлі, ви отримуєте вражаючий результат, причому дуже швидко.

Крім того, метод напилення ППУ можна застосовувати для теплоізоляції конька і інших елементів, що складають частину несучої конструкції покрівлі. Ця технологія дозволяє створити безшовне покриття, не потребує використання додаткових елементів кріплення. Завдяки чому ви уникнете утворення містків холоду і зможете уникнути пов'язаних з цим проблем.

Переваги утеплення покрівлі жорстким ППУ

Основні переваги утеплення покрівлі зсередини твердим пінополіуретаном:
високий ступінь теплоізоляції;
відсутність швів і зазорів;
низька паропроникність утеплювача;
мала вага шару теплоізоляції;
висока міцність;
довговічність.

До цього додається відсутність конденсату після проведення робіт по утепленню покрівлі. Крім того, невелика товщина шару, що наноситься - це перевага, з якою важко сперечатися. Є й інші чинники, серед яких не останнє місце займають безпека і екологічність матеріалу. Нанесене покриття не буде негативно впливати на здоров'я людей, що живуть в будинку, не погіршить екологію будинку.
Покриття, виконане методом безшовної теплоізоляції шляхом напилення ППУ, допоможе вирішити відразу безліч проблем. Це і зменшення втрат тепла через покрівлю, усунення конденсату на металевих поверхнях, зменшення рівня шуму в приміщенні. А ще він допоможе посилити конструкцію крокв і всієї конструкції даху.

Крім того, нанесений на поверхню ППУ працює як гідро-і пароізоляція. Це позбавить вас від зайвих витрат, купівлі матеріалів і проведення додаткових робіт. При цьому нанесений утеплювач прослужить довше, тому що знижується ризик пошкодити будь-яку його частину при проведенні оздоблювальних робіт.

Професіонали всього світу вважають жорсткий пінополіуретан перспективним матеріалом, який здатний замінити інші утеплювачі. Його можна використовувати не тільки для теплоізоляції даху та стін будинку, але і як водонепроникний утеплювач для покрівлі під гіпсокартоном. На ППУ варто звернути увагу.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу