Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Калькулятор ППУ

Теплоізоляційні властивості як несучих конструкцій, так і утеплювачів відіграють вирішальну роль у забезпеченні комфортних умов в приміщеннях самого різного призначення, але не меншу роль в умовах кризи, відіграє правильність почерговості утеплення. Оскільки тепло за своїми теплоізоляційними властивостями піднімається вгору, то більшість тепловтрат, а це понад 40% проходить через горизонтальні несучі конструкції: перекриття, мансард, або дах. У більшості випадків перекриття з бетону чи дерева товщиною 20-25 см, не володіють достатнім теплозахистом і 40% коштів затрачених на обігрів, отоплення приміщень, йдуть за вітром. Тому теплоізоляція горизонтальних конструкцій відіграє вирішальну роль в утепленні дому.
Якісна теплоізоляція пінополіуретаном здатна за короткий час та невеликі капіталовкладення вирішити цю проблему, і окупиться повністю за 3-4 роки. Горизонтальна теплоізоляція в 2 рази ефективніша від теплоізоляції стін, та в 2 рази менша площа робіт.
Теплоізоляція ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ стін як ззовні так і всередині відіграє важливу роль для збереження тепла та грошей на отоплення, як житлових будинків

Пінополіуретан (ППУ) - теплоізоляційний і гідроізоляційний матеріал, що має малу вагу і відмінну міцність, своєрідну структуру, завдяки якій має найменший коефіцієнт теплопровідності у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами.
Пінополіуретан (ППУ) - різновид пластмас з комірчастою структурою. Згідно своїми властивостями, пінополіуретан визнаний у всьому світі полімером № 1.
Пінополіуретан (ППУ) - ізоляційний матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності, в якому тільки 3% від обсягу ППУ складає твердий матеріал, що представляє каркас з ребер і стінок

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу

Наші клієнти

Турбують нереальні платіжки за комфорт? - Утепліть ППУ та економте 40% енергозатрат!

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання дізнайтеся про переваги Пінополіуретану з іншого сайту