Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Компоненти пінополіуретану завжди на складі. Завжди на складі різні системи, компоненти пінополіуретану: заливні, напилювані, різної щільності, всі матеріали екологічно чисті на водній основі провідного виробника ЄС Purinova (Польща), не шкідливі що підтверджується європейськими на українськими сертифікатами. Якісні системи ППУ, що чесно відповідають заявленим характеристикам щільності, забезпечуть рівномірну структуру пінополіуретану та кращі експлуатаційні характеристики пінополіуретану.

 Ми пропонуємо широкий спектр застосування різноманітних найякісніших матеріалів українських та європейських виробників, для утеплення та гідроізоляції:відкрито-пористі та закрито-пористі системи Пінополіуретану для утеплення, гідроізоляції та шумоізоляції, полімочевини, інші поліуретани та еластомери.

Наявність пінополіуретанвих систем гарантує якість і швидкість виконання робіт, кожна партія матеріалу має власний номмер та сертифікат якості, і надається замовнику

Сучасне обладнання. Всі бригади оснащені найкращим сучасним обладнанням високого тиску виробництва Graco (США), довжина шлангів дозволяє виконувати роботи на висоті до 15 поверху (75 метрів).з різним споживанням електроенергії 220 і 380 вольт або навіть в автономному режимі, при необхідності виконуємо роботи без доступу електромережі, (власні герератори 40 кВт). Все неодхідне додаткове обладнання є у кожної бригади: риштування, освітлення, вентиляція чи обігрів ітд.

Досвідчені бригади. У кожної з бригад від 500 виконаних найрізноманітніших обєктів з утеплення житлових, промислових сільськогосподарських обєктів з позитивними відгуками замовників. Що гарантує якість та стислі терміни виконання будь-яких замовлвень.

Наші ціни найкращі. Завдяки відлагодженому технологічному процесу, додатковому обладннаю, що є у нас на всі випадки, цінам на сировину, яку ми самі імпортуємо, НАШІ ЦІНИ І УМОВИ САМІ ВИГІДНІ на ринку, - виключено посередника, що імпортує та перепродує компоненти Пінополіуретану. Працює гнучка система знижок.

Безкоштовні консультації. Наші фахівці безкоштовно прокунсультують Вас щодо вибору сировини, товщини на щільності пінополіуретану, методів та способів його напилення чи заливання, нададуть фото та відео проведення алагогічних робіт, технічні описи, протоколи випробувань та сертифікати. Прорахують ефективність проведення робіт з термомодернізації, гідроізоляція чи шумоізоляції - терміни їх експлуатації гарантії та окупності.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу