Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Компоненти пінополіуретану завжди на складі. Завжди на складі різні системи, компоненти пінополіуретану: заливні, напилювані, різної щільності, всі матеріали екологічно чисті на водній основі провідного виробника ЄС Purinova (Польща), не шкідливі що підтверджується європейськими на українськими сертифікатами. Якісні системи ППУ, що чесно відповідають заявленим характеристикам щільності, забезпечуть рівномірну структуру пінополіуретану та кращі експлуатаційні характеристики пінополіуретану.

 Ми пропонуємо широкий спектр застосування різноманітних найякісніших матеріалів українських та європейських виробників, для утеплення та гідроізоляції:відкрито-пористі та закрито-пористі системи Пінополіуретану для утеплення, гідроізоляції та шумоізоляції, полімочевини, інші поліуретани та еластомери.

Наявність пінополіуретанвих систем гарантує якість і швидкість виконання робіт, кожна партія матеріалу має власний номмер та сертифікат якості, і надається замовнику

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу