Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Полімочевина - основні переваги:
• Швидке затвердіння, всього15 секунд (повна експлуатація вже через годину);
• Застосування при значно підвищеній вологості і негативних температурах (до -30 ° С)
• Відмінна адгезія з багатьма матеріалами застосовуваними у будівництві (виняток становить тефлон і фторопласт);
• Хороша термостійкість (до 130°С);
• Висока стійкість до УФ-випромінювання (аліфатична);
• Стійкість до хімічних впливів;
• Хороша стійкість покриття до абразивного зношування, залишаючи позаду покриття з гуми, епоксидних смол і поліуретанів;
• Відсутність швів на всій площі покриття;
• Висока продуктивність робіт (до 500 м2 в зміну);
• Високі діелектричні характеристики;
• Екологічно чистий матеріал, не містить розчинників і не має запаху;
• Довговічність (більше 50 років);
• Не горюча - є самозатухаючим матеріалом;
• Обробка форм будь-якої складності;
• Широка кольорова гама;
• Висока ремонтопридатність покриття. 

 

Полімочевина. Недоліки.
 
Ми перерахуємо деякі недоліки полімочевини. Їх небагато, і з ними можна, що називається, жити при такій кількості переваг. Так, під дією відкритого сонця ароматична полімочевина темніє. Це ніяк не позначається на експлуатаційних якостях, але косметичні зміни відбуваються. Тому ми пропонуємо для зовнішніх покриттів полімочевини кольори близькі до чорного, коричневого, а також сірий, помаранчевий, сріблястий. Реально таке обмеження важливо при виборі полімочевини як матеріалу декоративного. У цьому випадку ми рекомендуємо вибрати більш світлостійкі матеріали.
Хімічну стійкість полімочевини можна назвати помірною. Промислові розчинники та концентровані мінеральні кислоти руйнують полімочевину, тільки якщо впливають на неї постійно, тобто 24 години на добу. У той же час полімочевина стійка до впливу нафтопродуктів і стічних вод та до розчинів солей, і до концентрованих лугів і кислот.

Нанесення полімочевини або напилення полімочевини
            
Після знайомства з полімочевиною, вивчення її переваг і недоліків ви, ймовірно, прийдете до рішення використовувати її на вашому об'єкті. І рано чи пізно у вас настане етап напилення полімочевини.
Звичайно, найшвидший і ефективний спосіб - це використання напилюваних полімочевинних систем. Призначення обладнання досить просте: підігріти і подати компоненти в камеру, змішати їх і розпорошити отриманий матеріал на поверхню. Напилювання полімочевини відбувається тільки після якісного змішування компонента «А» і компонента «Б». І зустріч цих двох компонентів повинна відбутися під високим тиском і високою температурою за дуже короткий час. Для цього у нас є спеціальне обладнання високого тиску. Воно забезпечує точне дозування компонентів в заданому співвідношенні під тиском до 200 атм. і при температурі близькій до 80°С. А точне розпилювання суміші відбувається за допомогою пістолета зі змішувальною камерою. Підігрів компонентів, зазвичай роздільний, знижує в'язкість кожного з них, і це важлива умова якісного змішування. А воно в першу чергу залежить від температури і тиску, під яким подаються компоненти: чим вище ці характеристики, тим краще змішування. В результаті ви отримаєте захисне покриття напилюваною полімочевиною. Покриття на роки, а може, і на віки.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу