Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Зміст статті

Якісні системи пінополіуретану мають такі показники паропроникнення:

  • Відкрито-комірчастий ППУ (закритих комірок 50%) має показник 25% паропроникнення цей утеплювач взагалі не поглинає вологу, і надає видатні шумоізоляційні властивості та не вимагає пароізоляції.
  • закрито-комірчастий ППУ має показник 3% паропроникнення, закриті комірки більше ніж на 95% та хороші гідроізоляційні характеристики.

Таким чином, інші відкрито-комірчасті утеплювачі - мінвата, ековата, вермикуліт потребують захисту якісною пароізоляційною плівкою, це є необхідною умовою нормального функціонування такого утеплювача. Коли мова йде про клімат, в якому різкі перепади температури є постійними і є доступ повітря до таких утеплювачів, ці відкрито-комірчасті теплоізоляційні матеріали навіть із застосуванням пароізоляційних плівок будуть поглинати вологу з повітря, і в точці роси (а точка роси завжди має бути в утеплювачі) буде випадати конденсат, який буде руйнувати ці утеплювачі і буде джерелом грибків, плісняви, комах ітд . Краще вирішення такої проблеми утеплення є застосування закрито-комірчастих ППУ, що навіть в умовах великих і частих перепадів температур, не руйнується і працює понад 50 років, оскільки зовсім не поглинає вологу, а його теплопровідність практично не змінюється, в той час як тепловтрати у відкрито-комірчастих утеплювачів, в  яких з часом накопичується волога, істотно зростають, а термін експлуатації скорочується, що веде до їх заміни вже через 5-15 років.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу