Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Жорсткий ППУ широко використовується у всіх областях будівельної індустрії. Серед основних сфер застосування ППУ в будівництві варто виділити:

- ізоляцію холодильних морозильних камер,

- овочесховищ фруктосховищ камер шокової заморозки ягід,..

 

- утеплення житлових котеджних та багатоквартирних будинків: фундаменти, стіни, перекриття, дахи,

- теплоізоляцію промислових і адміністративних приміщень,

- ангарів бетонних та металевих,

- каркасних та модульних будинків чи споруд,

- сільськогосподарських приміщень: курників, свинарників, корівників, грибовищ, ітд

- підземних наливних терміналів і сховищ рідин: резервуари, цистерни

- теплоізоляцію теплотрас трубопроводів,

і ще в безшовному утепленні багатьох конструкцій, різних форм, матеріалів та конфігурацій. Сьогодні жорсткі пінополіуретани є одними з найбільш поширених будівельних матеріалів. Ці легкі, але достатньо міцні пінопласти володіють дуже низькою теплопровідністю, малою паропроникністю, високою адгезією до паперу, металу, дерева, штукатурки, цегли і скла і багатоьх інших матеріалів. 

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу