Захист від шуму та вібрацій.
Звукоізоляція. Типові помилки
Акустичні принципи часто не зовсім правильно трактуються, і як наслідок, некоректно застосовуються на практиці. Багато чого з того, що слід було б віднести до знань та досвіду в цій галузі, насправді часто виявляється некомпетентністю. Традиційний підхід більшості будівельників до вирішення проблем звукоізоляції і корекції акустики приміщень заснований на практиці і досвіді, які часто обмежують або навіть зменшують сумарний акустичний ефект. Успішні акустичні проекти, як правило, позбавлені помилок і псевдонаукових висновків та їх зміст спрямований на забезпечення того, щоб вкладені гроші і зусилля принесли користь і передбачувані результати.
Нижче подані деякі найбільш поширені акустичні міфи, з якими ми постійно стикаємося під час спілкування з нашими клієнтами.
Міф № 1: Звукоізоляція і звукопоглинання це одне і те ж.
Факти: Звукопоглинання - зниження енергії відбитої звукової хвилі при взаємодії з перешкодою, наприклад, стіною перегородкою, підлогою, стелею. Здійснюється шляхом розсіювання енергії, її переходу в тепло, збудження вібрацій. Звукопоглинання оцінюють з допомогою безрозмірного коефіцієнта звукопоглинання αw в діапазоні частот 125-4000 Гц. Цей коефіцієнт може