Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Зміст статті

Захист від шуму та вібрацій.

Звукоізоляція.  Типові помилки

Акустичні принципи часто не зовсім правильно трактуються, і як наслідок, некоректно застосовуються на практиці. Багато чого з того, що слід було б віднести до знань та досвіду в цій галузі, насправді часто виявляється некомпетентністю. Традиційний підхід більшості будівельників до вирішення проблем звукоізоляції і корекції акустики приміщень заснований на практиці і досвіді, які часто обмежують або навіть зменшують сумарний акустичний ефект. Успішні акустичні проекти, як правило, позбавлені помилок і псевдонаукових висновків та їх зміст спрямований на забезпечення того, щоб вкладені гроші і зусилля принесли користь і передбачувані результати.

Нижче подані деякі найбільш поширені акустичні міфи, з якими ми постійно стикаємося під час спілкування з нашими клієнтами.

Міф № 1: Звукоізоляція і звукопоглинання це одне і те ж.

Факти: Звукопоглинання - зниження енергії відбитої звукової хвилі при взаємодії з перешкодою, наприклад, стіною перегородкою, підлогою, стелею. Здійснюється шляхом розсіювання енергії, її переходу в тепло, збудження вібрацій. Звукопоглинання оцінюють з допомогою безрозмірного коефіцієнта звукопоглинання αw в діапазоні частот 125-4000 Гц. Цей коефіцієнт може

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу