Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Пінополіуретан - легкий і міцний гідроізоляційний та теплоізоляціонний матеріал, що має своєрідну структуру, завдяки якій володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності і самим малим водопоглинанням у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами.

 Переваги Пінополіуретану:

          1. Найнижчий коефіцієнт теплопровідності: (0,019-0,03) Вт/мК.

 1. 2. Відсутнє водопоглинання матеріалів з поверхневою плівкою при вологості 98% за 24 години - 0,04% (2 г/м2).
  3. Пінополіуретан має високу адгезію, напилюється практично на будь-які матеріали: дерево, скло, метал, бетон, цегла, фарбу, плівки незалежно від конфігурації поверхні. В результаті цього відсутня необхідність в спеціальному кріпленні ізоляції.
  4. Екологічно безпечний, шумоізоляційний і антикорозійний захист.
  5. Досконала технологія забезпечує найбільш стислі терміни робіт, простота процесу виродництва ППУ безпосередньо на місці застосування.
  6. Нанесене покриття не потребує оновлення і ремонту протягом усього терміну служби понад 50 років.
  7. Теплоізоляційний шар виходить цілісним, без єдиного стику.
  8. Покриття довговічні і не схильні до розкладання, не руйнуються під впливом сезонних температурних коливань, атмосферних опадів, агресивної промислової атмосфери.
  9. Теплоізоляційні матеріали біологічно нейтральні, стійкі до мікроорганізмів, цвілі, гниття, гризунів.
  10. Пінополіуретан не підтримує горіння і є трудногорючим матеріалом. Самостійного горіння не має.
  11. При відсутності механічних ушкоджень гарантійний термін служби 25 років і більше.

Напилюваний пінополіуретан дає можливість:

 1. 1. Зменшити витрати, пов'язані з обігрівом і використанням теплової енергії (газу, мазуту і вугілля).
  2. Обмежити до мінімуму втрати тепла через стіни будівель. Тепло акумулюється в стінах.
  3. Ліквідувати витік тепла в будівлях через стики в блоках, тому зовнішня теплоізоляція вкриває (ізолює) всі елементи конструкції - від підвальних стін до даху.
  4. Знизити витрати, пов'язані з будівництвом будівлі шляхом зменшення товщини стін і застосуванням менших радіаторних батарей і обігрівальних котлів.
  5. Усунути конденсацію водяної пари в стінах, дахах, оберегти їх від появи цвілі і гриба.
 2. 6. Оновлення старих будівель, у тому числі пам'ятників архітектури, використовуючи теплоізоляцію і міцну естетичну акрилову штукатурку.
 3. 7. Продовжити життєвість будівель і збільшити їх вартість завдяки меншій схильності механічним пошкодженням і впливу атмосферних явищ.
 4. 8. Збільшити звукоізоляцію перегородок і стін будівель, що особливо важливо в будівлях, розміщених поблизу місць з інтенсивним вуличним рухом і шумом.
  9. Протидіяти появі на стінах мікротріщин, що виникають через внутрішнього перенапруження, тому всі елементи конструкції стін знаходяться при однаковій температурі.
  10. Сприятливий для навколишнього середовища і не містить шкідливих для здоров'я елементів.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу