Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Всі матеріали і сировина які ми застосовуємо для теплоізоляції пінополіуретаном, -володіють сертифікатами походження з ЄС, що автоматично гарантує їхню екологічність та довговічність, на кожну партію компонентів пінополіуретану ми маємо заключення європейсбкої лабораторії про абсолютну безпечність сировини для виготовлення пінополіуретану. Таку саму сировину отримують всі інші дилери компанії Пурінова в США, Франції, Німеччині, Скандинавських країнах, Прибалтиці, ОАЕ, Румунії Словаччині, Чехії, Бельгії і інших.

Atest Purios H

Висноввок СЕС min

Висновок POLYOL

Vysnovok IZO

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу