Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Поява нових словечок і термінів вже нікого не дивує, вони з'являються і зникають. Але дивне слово «полімочевина», з'явившись, не зникло, і в останні десять років його вимовляють все частіше і частіше. Спочатку можна подумати, що мова йде про якесь чудо-добриво або, не дай бог, захворювання. Але ні, полімочевина не хвороба, а скоріше навпаки. Користуються цим слівцем люди, що займаються здоров'ям. Здоров'ям того, що виробляється і будується. Особливо таких об'єктів, систем і пристроїв, що піддані впливу корозії, або там, де потрібна надійна на довгі роки, безпечна для всього і всіх гідроізоляція. Ну це і зрозуміло, тому що полімочевина - це полімерне покриття. Захисне полімерне покриття. А частота використання слова «полімочевина» пояснюється просто: як покриття цей матеріал заслуговує самих добрих слів, і при знайомстві з ним більш близько наші клієнти нерідко вигукують: «До чого дійшов прогрес!».


Цілком припустимо, що у вас мало інформації про полімочевину. Хоча у всьому світі вона вже широко використовується для таких цілей, як покриття і захист бетону, сталевих конструкцій, а також як гідроізоляція і стримування стічних вод на очисних спорудах. Зараз ви, може, щось згадаєте і запитайте: «Чи не той це матеріал, що використовують для захисних покриттів «Бедлайнер» на вантажівках? Про нього ще розповідали в програмі «Руйнівники легенд», і там воно витримало вплив відкритого вогню і спрямований вибух ...». Так, це він. А ще полімочевина як полімерне покриття була використана при будівництві моста Сан-Матео (довжина 13 км), що в Каліфорнії, тунелю в Бостоні, для захисту Пентагону (стіни, покриті цим полімером, стають більш стійкими при вибухах) і стадіону Shea Stadium в Нью-Йорку. Це, звичайно, всього лише найвідоміші об'єкти, де була використана полімочевина; та є абсолютна впевненість, що скоро цей список поповниться і нашими українськими адресами, а в Україні полімочевина отримає свою постійну прописку. Цьому є причини: застосування полімочевини обмежується тільки нашою уявою тому, як вона практично універсальна. 

Історія появи полімочевини.

Реакції, що лежать в основі полімерів, були виявлені ще в 1850 році. Активно актуальними вони стали десь у тридцяті роки минулого століття. До 1960 років уретановий напрямок став домінувати, як самицй цікавий. І вже в 70-х роках використання уретанів як еластомер-покриттів призвело до того, що вони захопили ринок покриттів і герметиків. Але у них є недолік: вони можуть погіршити властивості того, що захищають, тому що працюють як каталізатори реакцій. Іноді це стає проблемою. Тоді вирішили замінити звичайні для поліуретану поліефірполіоли на поліефіраміни. Вони одного сімейства, але в хвостиках макромолекул, там, де мають бути гідроксильні групи, тепер з'явилися амінні. Реакція полімеризації стала протікати за кілька секунд, що, природно, підвищило продуктивність. Сталося це в 80-ті роки і вперше було використано фірмою Texaco Chemical при виробництві деяких великих елементів, таких, як бампери. Тут же в Texaco Chemical цю ідею вирішили застосувати для створення захисних покриттів і використовували для цього напилення полімочевини. Дуже скоро стали виявлятися позитивні якості нового матеріалу. Наприклад, те, що він досить інертний, так як для реакції не використовується каталітичний процес. Але надзвичайно реактивний характер компонентів матеріалу створив бар'єр для його використання. На бар'єри пішло більше 10 років. Роки не минули марно. З'явилися нові амінні поєднувачі (подовжувачі ланцюга) і ізоціанатні форполімери, а для розпилення полімочевини було розроблено унікальне обладнання. Такі ж неприємності, як знижена змочуваність основи, міжшарова адгезія на трієчку і з такою ж оцінкою якість покриття, - пішли в минуле. Матеріал, отриманий в результаті багаторічних досліджень, назвали Рolyurea (полімочевина), а технологічний процес отримання полімеру - spray polyurea elastomer coatings, якщо українською, то - напилювання полімочевинних еластомерних покриттів.
Ринок США і Канади відреагував на появу нового матеріалу напилюваної полімочевини досить активно, а в кінці 90-х відбувся різкий підйом інтересу до нових покриттів. У 2000 році з'явилася Асоціація розвитку полімочевини (PDA). У неї об'єдналися постачальники сировини, виробники обладнання та компонентів, а також підрядники, що виконують нанесення полімочевини. Застосування полімочевини, як покриття в промислових обсягах, почалося з того, що її стали використовувати для створення захисного шару на покрівлях (наносили поверх поліуретану), потім автомобілебудівники Америки в якості антикорозійного та механічного захисту стали використовувати нанесення полімочевини на кузови популярних пікапів. Коли знадобився ремонт трансаляскінського нафтопроводу, вже виходячи з досвіду застосування, прийшли до рішення використовувати полімочевини. Зараз виробництво полімочевини в Америці досягло декількох десятків тисяч тонн в рік. Швидко розвивається і не залишилася осторонь і Азія, полімочевина і там застосовується активно. Ринок Європи в останні роки теж проявляє неприхований інтерес до полімеру.
Україна, звичайно, поки відстає. У нас все тільки починається. Але зміни є, і це тішить. Висока потреба полімерного покриття найвищого класу, стійкого до нелегких кліматичних умов нашого регіону, - ось що створює зростання споживання полімочевини в Україні і в Чернівцях зокрема. Зараз вже зрозуміло, що гідроізоляція полімочевиною - самий якісний, довговічний і універсальний метод, і саме полімочевина - головний конкурент на цьому ринку. Ми одними з перших в Чернівцях звернули увагу на новий для України матеріал і зараз готові визнати: так, властивості полімочевини унікальні, вона практично ідеальний матеріал для гідроізоляції, антикорозійного покриття і захисту від механічного зносу. Крім усього іншого це ще відмінний облицювальний матеріал.

Покрівельні роботи безшовними матеріалами.
Покрівля - це верхній елемент даху (покриття), що охороняє будинок від всіх видів атмосферних впливів: холоду, вологи, опадів, прямих сонячних променів. Сучасна покрівля - це складна конструкція, що складається з багатьох компонентів: пароізоляційної плівки, утеплювача, вітрозахисту, покрівельного покриття і багатьох інших в залежності від конструкції та призначення даху. Правильна конструкція покрівлі забезпечує: і надійну гідроізоляцію, і надійний захист від тепловтрат, і береже конструкції даху від утворення конденсату.
Залежно від ухилу скатів дахи бувають скатні (скат більше 10%) і плоскі (до 2,5%). В індивідуальному житловому будівництві, як правило, використовуються скатні і пологі дахи. Наше підприємство проводить роботи з гідроізоляції та утеплення покрівель сучасними безшовними матеріалами, завдяки яким, плоскі покрівлі отримують «друге життя», і їх термін експлуатації подовжується на десятки років, розглянемо їх детальніше.
Перевагою плоских дахів є можливість експлуатації їх для різних цілей, що широко застосовується в промисловому, офісному та житловому будівництві. Класичну плоску покрівлю, часто називають м'якою покрівлею, складається вона з несучої плити, на яку по шару пароізоляції укладений теплоізоляційний матеріал (як правило плити з мінеральної вати, або керамзит), захищений від впливу атмосферних опадів гідроізоляційним килимом різних рулонних матеріалів. Старе поняття експлуатована плоска покрівля допускає, що на такому даху будуть проводитися роботи і знаходитися важкі предмети чи конструкції інженерно-технічного забезпечення споруди. Такі покриття економічно не вигідні, через надто малий термін експлуатації, як правило, такі покрівлі служать без проблем не більше 5-7 років, далі починаються незворотні процеси, точка роси, що знаходиться у середині мінвати зволожує її конденсатом, після чого мін вата сплющується, втрачає свою форму та теплоізоляційні властивості, що веде і до руйнації верхнього гідроізолюючого шару. Протікання води всередину приміщення створює незручності і веде до прямих збитків. Термін експлуатації покриттів плоских дахів залежить від умов експлуатації, якщо це експлуатований дах, а таких переважна кількість то у сучасному будівництві безпосередньо на даху розміщають антени, кондиціонери, електротрансформатори, прилади пожежогасіння, то для обслуговування всіх цих приладів, необхідно ходити по поверхні плоского даху, а для експлуатованих дахів впроваджено найсучасніші економічно вигідні технології, і саме головне довговічні, що підійдуть і для решти різновидів даху.

БЕЗШОВНА НАПИЛЮВАНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ДАХУ

Безшовних напилюваних гідроізоляційних матеріалів розроблено і впроваджено досить багато, але основну їх відмінність складає, сам матеріал, термін експлуатації та ціна.
Однак потрібно зазначити, що звичні бітумно-полімерні матеріали мають ряд недоліків і їх якість вже не можна вважати достатньою для сучасного будівництва. Вони порівняно недовговічні, недостатньо технологічні. З плином часу вартість ремонту покрівель з таким покриттям може перевищити вартість їх початкового облаштування. Їм на зміну прийшли напилювані пінополіуретанові, полімочевинні, епоксидні та поліуретанові матеріали. Це обумовлено, перш за все, більшою довговічністю при експлуатації і високою продуктивністю при обштуванні таких покрівель. Досягнення сучасної хімії дозволяють створити матеріали, що володіють стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, агресивних середовищ, механічних і кліматичних навантажень, стійкі до старіння, пожежобезпечні. Все це вигідно відрізняє напилювані безшовні покрівлі від бітумних матеріалів.
Найкращим найсучаснішим витком покрівельних технологій є нові гідроізоляційні матеріали на основі полімочевини або поліуретану, які наносять на поверхню спеціальним обладнанням високого тиску. Полімочевини чи поліуретанові мастики, які при нанесенні на дах проникають в тріщини поверхні, швидко застигають і утворюють міцний безшовний шар, забезпечуючи відмінний захист від вологи, корозії, ультрафіолетового проміння і які  можуть наноситись на старі рулонні покрівлі без їх демонтажу, що значно скорочує час і вартість робіт по ремонту плоских дахів. Такий вид ізоляції може використовуватися при обробці складних покрівель, що володіють численними вигинами, зливними трубами, виступами чи стиками з інженерним обладнанням, що часто розміщується на сучасному даху. Поліуретанові та полімочевинні матеріали мають тривалий термін експлуатації і стійкі до будь-яких несприятливих впливів навколишнього середовища і механічних навантажень, враховуючи термін експлуатації таких покриттів 20-50 років, економічна вигода, при їх застосуванні, залишають поза конкуренцією будь-які інші матеріали, що використовувалися до цього часу. Матеріали екологічно чисті, не завдають шкоди здоров'ю людини і навколишньому середовищу.
Наша компанія пропонує як ремонт плоского даху, так і виконання покрівельних і гідроізоляційних робіт будь-якої складності для будинків та споруд з плоским скатним типом покрівлі. Наше завдання - полегшити ваше життя. Накопичений досвід дозволяє нам працювати, як з великими комерційними об'єктами, так і з індивідуальними приватними будівлями.
Ми знайдемо оптимальне рішення для поставленого Вами завдання.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу