Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Проблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають очікуваного результату, тому потрібно шукати щось інше.

Якісний утеплювач для плоскої бетонної покрівлі

Жорсткий ППУ - це матеріал з відмінними технічними характеристиками. У багатьох країнах його використовують як утеплювач для покрівлі зовні. Він допомагає виконати всі роботи в короткі терміни, забезпечуючи відмінний результат. Якщо потрібна теплоізоляція бетонного даху, застосування ППУ завжди виправдано. Тому що дозволяє скоротити витрати на закупівлю матеріалів і оплату робіт.

 

У містах більшість дахів перебувають у поганому стані. Найчастіше старі дахи, покрівлі багато разів піддавалися ремонту. На такі роботи з бюджету витрачаються величезні гроші, а результат виходить поганим. У цій ситуації зовнішнє утеплення покрівлі за допомогою ППУ - єдина реальна можливість виконати роботи з належним рівнем якості та надійності.

Фахівці вважають, що напилення піни на дах дозволить нарешті вирішити проблеми, які іншими засобами і матеріалами вирішити не вдається. При цьому вони рекомендують застосування пінополіуретану ізоляцією бетонного даху, покритого азбестом саме з його заміною і відновленням дуже часто пов'язані проблеми. Однак використання методу напилення ППУ дозволяє вирішити це завдання.

Професіонали стверджують, що поліуретанова піна заповнює всі тріщини і щілини в покритті, тому отриманий результат виходить просто відмінним. Ще одна категорія робіт - теплоізоляція пінополіуретаном покрівлі, покритої руберойдом. Стандартні матеріали та методи в такій ситуації допомагають, але ненадовго. Рано чи пізно покрівля знову починає протікати.

Шар пінополіуретану, нанесений за допомогою спеціального обладнання, дозволить вирішити всі питання раз і назавжди. При цьому професіонали можуть провести ремонт і теплоізоляцію плоскої покрівлі із зняттям (без зняття) існуючого покриття. Другий варіант більш вигідний з економічної точки зору. Він спростить проведення робіт, заощадить гроші і час.

Виконання робіт і особливості експлуатації

У містах і мегаполісах, в промислових зонах та на підприємствах плоскі дахи та покрівлі - поширене явище. Їх ремонт дуже часто перетворюється на постійне латання дірок. Цьому процесу не буде кінця, якщо не вжити заходів. Жорсткий пінополіуретан - сучасний безшовний покрівельний матеріал, який вже давно застосовують за кордоном. Він допоможе зупинити марнування грошей.

Зазвичай його використовують, коли потрібно зробити утеплення даху. Однак його можна застосовувати і в якості матеріалу для паро-та гідроізоляції покрівель. Пінополіуретан вилікує протікаючі дахи, допоможе раз і назавжди позбутися цієї серйозної проблеми. Термін експлуатації отриманого покриття досить великий, він складає 30-50 років.

Покрівлі з бетонних плит або дахи, покриті руберойдом, герметизують і утеплюють шляхом напилення полімеру. У процесі роботи використовується спеціальне обладнання. З його допомогою на поверхню покрівлі наноситься безшовний шар розпиленням ППУ. Піна заповнює порожнечі, утворюючи монолітне покриття. Висока адгезія дає можливість утеплювачу рівномірно покривати поверхні зі складною геометрією.

ППУ - високоефективний теплоізоляційний матеріал, тому його можна наносити більш тонким шаром. Товщина шару утеплювача пінополіуретану буде в 2 рази менше, ніж при використанні інших матеріалів. В сучасних умовах роботи по теплоізоляції покрівлі можна виконувати матеріалом ППУ Basf. Він відрізняється високою якістю, володіє чудовими фізико-механічними властивостями.

За допомогою цього матеріалу виконується також герметизація покрівельних стиків та інші види робіт. Однак потрібно врахувати деякі моменти, важливі при проведенні утеплення і подальшої експлуатації покрівлі. Монолітний безшовний шар теплоізоляційного покриття, отриманий після напилення повинен бути щільним, щоб по ньому можна було безперешкодно пересуватися.

Щільність матеріалу ППУ 45 кг/м3 і вище, який дозволить створити покриття, по якому можна ходити у взутті з плоскою підошвою. Це знадобиться, якщо ви робите утеплення покрівлі, після якого плануєте контролювати її стан, виконувати профілактичні або ремонтні роботи на даху. Ще один важливий момент - організація захисного покриття.

Виконавши утеплення плоскої покрівлі зовні напиленням пінополіуретану, потрібно оберегти його від сонячних променів. Це здійснюється досить просто - наступним напиленням шару полімочевини 2мм на шар нанесеного пінополіуретану. Такий захід поліпшить характеристики покриття, дозволить зберегти шар утеплювача в недоторканності, продовжить термін його експлуатації.

Сфери застосування і переваги напилення пінополіуретану

Напиленням ППУ можна виконувати утеплення скатної покрівлі, а також плоских покрівель житлових будинків та різних споруд. Ізоляція пінополіуретаном промислових плоских дахів - ще одна можливість, про яку варто пам'ятати. Безліч виробничих приміщень мають плоску покрівлю, яка потребує герметизації.

За допомогою жорсткого пінополіуретану цю проблему можна вирішити надовго. Метод напилення ППУ - один з найпрогресивніших на сьогодні. Це визнають всі фахівці, що розбираються в специфіці утеплення, гідроізоляції та герметизації плоских покрівель у будинках і спорудах.

Перевагами цього методу є швидкість, безпека, висока якість і довговічність. Ця технологія дозволяє створити міцне покриття, яке прослужить близько 50 років. Заплативши один раз, ви зможете на десятки років забути про проблему. Професіонали герметизують будь-які плоскі покрівлі швидко, надійно та якісно.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу