Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Горище або мансарда - це приміщення, що розташоване під дахом. Цю площу дуже часто не використовують в силу різних причин, але сучасні матеріали і технології допоможуть перетворити її в корисні квадратні метри,- затишні кімнати, спальні, дитячі чи кімнати для відпочинку, оранжереї чи гардеробні кімнати. Що для цього потрібно? По-перше, грамотне утеплення. По-друге, внутрішнє і зовнішнє оздоблення мансарди чи горища.

Конструкція даху і планування

Фахівці знають, що на етапі будівництва будинку можна спланувати конфігурацію горищного приміщення. При цьому внутрішнє планування мансарди залежить від вибору типу даху. Найпростіший варіант - двосхилий дах. Простір під ним буде мати складну геометрію, частина стелі буде горизонтальною, а частина – похилою.

Ще один варіант - ламаний (мансардний) дах. Його конструкція трохи складніша, але і результат виходить більш прийнятним. Таке приміщення займає всю площу поверху. Воно виглядає як стандартна кімната, в якій стеля і стіни перпендикулярні один до одного

.

Зовнішнє оздоблення фасаду і фронтонів

Якщо оздоблення мансарди ведеться на етапі будівництва будинку, фронтони декорують тими ж матеріалами, що і фасад всієї будівлі. Найчастіше використовують облицювальну цеглу, сайдинг, штукатурку, декоративні панелі. Ще один популярний варіант – вентильовані фасади.

Віконні отвори

Єдині джерела природного світла - це вікна мансарди. Вони роблять приміщення затишним і просторим, створюють атмосферу комфорту. У більшості випадків вікна розташовуються у торці будинку. Однак дуже часто цього мало, тому додаткові вікна монтують в похилій поверхні даху, так звані мансардні вікна.

Коли монтаж віконних конструкцій завершений, із зовнішньої сторони встановлюють відкоси, що за кольором відповідають виду покрівлі. З внутрішньої сторони теж роблять відкоси. Для цього можна використовувати різні матеріали (гіпсокартон, МДФ, ДСП) або готові рішення (спеціальні планки, комплекти готових відкосів і лиштви).

Внутрішнє оздоблення підлоги, стін і стелі

Для обробки інтер'єру мансарди можна використовувати будь-які сучасні матеріали. У більшості випадків в хід йдуть гіпсокартон, вагонка, стінні панелі, штукатурка, різні шпалери. Їх можна вільно купити в спеціалізованих супермаркетах або на будівельних ринках.

Перш, ніж починати обробку скатів і стелі, потрібно виконати стяжку на підлозі, обштукатурити стіни і перегородки. Потім дочекатися, поки випарується волога. І тільки потім можна приступити до обшивки. Для обробки скатів мансарди можна використовувати плити з OSB, ДСП, дерево, чи інші матеріали.
Один з найбільш красивих і сучасних варіантів для оформлення мансарди - декоративні стінні і стельові панелі. З їх допомогою можна виконати інтер'єр в єдиному стилі, візуально розширивши простір. Кольорове рішення і дизайн рисунка панелей можна підібрати так, щоб вони збігалися із загальним стилем будинку.
Для внутрішньої обробки горищного приміщення добре підійде вологостійка ламінована фанера. Цей популярний матеріал стійкий до деформації, не навантажує каркас будівлі, добре ріжеться. З його допомогою можна оформляти будь-які поверхні в приміщенні: стіни, стелю, скати, підлогу.

Одним з найбільш затребуваних варіантів для обробки підлоги є ламінат. Його вибирають через невисоку ціну і красивий зовнішній вигляд. Підійдуть і інші матеріали, наприклад паркет, дошки, керамічна плитка, дерев'яне підлогове покриття. Вони дозволяють оформити підлогу в будь-якому стилі, надавши кімнаті індивідуальні риси.

Коли внутрішня і зовнішня обробка будуть закінчені, у вас з'явиться ще одне житлове приміщення, в якому буде тепло, світло, красиво і затишно. Але з нічого цього не буде користі поки не буде проведено якісну теплоізоляцію мансардного поверху.
Для підвищеної теплоізоляції до утеплювача мансарди пред'являють більш суворі вимоги, а так само до його гідроізоляційних характеристик та якості виконання робіт. Таке утеплення не дає теплому повітрю проникати через ізоляційний шар, зберігаючи тим самим цінне тепло та гроші тих хто за нього платить. Утеплювач мансарди повинен ефективно зберігати тепло і одночасно не повинен «красти» зайві сантиметри простору, тому утеплювачі яких для надійної теплоізоляії потрібен шар товщиною 15-20 см, не зовсім вдале рішення.

Конструкція мансарди більше, ніж нижні поверхи схильна до втрат тепла завдяки відсутності над покрівлею мансарди «теплового бар'єру», і через те що дах мансарди має велику площу зіткнення із зовнішнім середовищем. Тому для комфорту та економії тепла необхідно ефективна та якісна теплоізоляція мансардного поверху. Так можливе утеплення мансарди пінопластом або пінополістиролом, чи плитами з мінеральної вати на основі базальтового волокна, але щоб уникнути містків холоду, та ще гідроізолювати поверхні, і справді якісно утеплити мансарду краще використовувати безшовну напилювану теплоізоляцію пінополіуретаном ППУ.
Пінополіуретан - легкий і міцний гідротеплоізоляціонний матеріал, що має своєрідну структуру, завдяки якій володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності і самим малим водопоглинанням у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами.

Переваги Пінополіуретану:

 1. 1. Найнижчий коефіцієнт теплопровідності: (0,019-0,03) Вт/мК.
  2. Водопоглинання матеріалів з поверхневою плівкою при вологості 98% за 24 години - 0,04% (2 г/м2).
  3. Пінополіуретан має високу адгезію, напилюється практично на будь-які матеріали: дерево, скло, метал, бетон, цегла, фарбу, не залежно від конфігурації поверхні. В результаті цього відсутня необхідність в спеціальному кріпленні ізоляції.
  4. Екологічно безпечний, шумоізоляційний і антикорозійний захист.
  5. Досконала технологія забезпечує найбільш стислі терміни робіт, простота процесу отримання на місці застосування.
  6. Нанесене покриття не потребує оновлення і ремонту протягом усього терміну служби.
  7. Теплоізоляційний шар виходить цілісним, без єдиного стику.
  8. Покриття довговічні і не схильні до розкладання, не руйнуються під впливом сезонних температурних коливань, атмосферних опадів, агресивної промислової атмосфери.
  9. Теплоізоляційні матеріали біологічно нейтральні, стійкі до мікроорганізмів, цвілі, гниття, гризунів.
  10. Пінополіуретан не підтримує горіння і є трудногорючим матеріалом. Самостійного горіння не має.
  11. При відсутності механічних ушкоджень термін служби 30 років і більше.

Напилюваний пінополіуретан дає можливість:

 1. 1. Зменшити витрати, пов'язані з обігрівом і використанням теплової енергії (газу, мазуту і вугілля).
      2. Обмежити до мінімуму втрати тепла через стіни будівель. Тепло акумулюється в стінах.
      3. Ліквідувати витік тепла в будівлях через стики в блоках, тому зовнішня теплоізоляція вкриває (ізолює) всі елементи конструкції - від підвальних стін до даху.
      4. Знизити витрати, пов'язані з будівництвом будівлі шляхом зменшення товщини стін і застосуванням менших радіаторних батарей і обігрівальних котлів.
      5. Усунути конденсацію водяної пари в стіні, оберегти стіни від появи цвілі і гриба.
      6. Дає можливість поновлення старих будівель, у тому числі пам'ятників архітектури, використовуючи теплоізоляцію і міцну естетичну акрилову штукатурку.
      7. Продовжити життєвість будівель і збільшити їх вартість завдяки меншій схильності механічним пошкодженням і впливу атмосферних явищ.
      8. Збільшити звукоізоляцію перегородок і стін будівель, що особливо важливо в будівлях, розміщених поблизу місць з інтенсивним вуличним рухом і шумом.
      9. Протидіяти появі на стінах мікро тріщин, що виникають через внутрішнього перенапруження, тому всі елементи конструкції стін знаходяться при однаковій температурі.
      10. Сприятливий для навколишнього середовища і не містить шкідливих для здоров'я елементів.
  При теплоізоляції мансарди важливо пам'ятати, що втрати тепла відбуваються не тільки через покриття, але і через торцеву стіну. Тому фронтон будинку також необхідно добре утеплити відповідно до сучасних вимог. Сучасний рівень теплозахисту дозволяє знизити втрати тепла більш ніж на 30% і тим самим істотно знизити витрати на обігрів будинку. Тепловтрати даху мансарди досить великі, тому грамотно виконане утеплення мансардного поверху здатне показати відчутні результати, і сторицею окупити затрати на теплоізоляцію мансарди.


Порівняльна характеристика різних будівельних матеріалів з погляду теплопровідності:

Матеріал

Щільність
кг/м3

Теплопровідність
Вт/мК

Пористість

Порівняльнатовщина
мм

Пінополіуретан

 

0,030

Закрита

40

Пінополістирол

 

0,041

Відкрита

80

Мін. вата

 

0,048

Відкрита

100

Дерево

 

0,130

Відкрита

274

Керамзит

 

0,180

Відкрита

320

Газобетон

800

0,220

Відкрита

400

Цегла

1800

0,450

Відкрита

760

Бетон

2200

2,100

Відкрита

1720

Порівняльний аналіз ефективності використання ППУ і традиційної мін. вати:

 

Од.вимірювання

ППУ

Мін. вата

Коефіцієнттеплопровідності

Вт/мК

0,019-0,03

0,05-0,07

Термін служби

Років

25-30 і більше

до 5

Структура(пористість)

-

Закрита

Відкрита

Стійкістьдо агресивного середовищаі вологи

-

Стійкий

Насичується вологу, при цьому різко збільшується теплопровідність

Екологічначистота

-

Дозволений до застосування

Алерген

Теплові втрати

-

У 1,7 рази нижче нормативних

Перевищує норматив після 12міс.експлуатації

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу