Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

У 2013 році було проведено утеплення бетонної стелі перекриття на бетонні плити (ПП). Враховуючи форму та стан поверхі.
Утеплення бетонних плит перекриття ПП або ПКЖ можливо виключно напиленням пінополіуретану, що забезпечує безшовність утеплювача, відсутність додаткових затрат на монтаж та монтажні витратні матеріали, відсутність точок промерзання (містків холоду). Інші утеплювачі в даному випадку економічно невигідне через надмірні витрати на монтажні роботи та додаткові розхідники.
У нашому випадку склади торгово-роздрібної компанії, що мали проблеми зі збереженням на своєму складі рідин (через їх замерзання), швидко та недорого вирішили питання теплоізоляції стелі-перекриття бетонних плит ПП. Отримавши сучасне утеплення з гарантією 25 років.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу