Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Весною 2017 року наша компанія взяла участь у будівництві холодильних та морозильних камер ТМ "Верес" у Рівненській області.
У будівництві низькотемпературних камер, дуже важливим етапом є теплоізоляція підлоги майбутньохє морозильної камери -25 С.
оскільки холод опускається вниз то якісне облаштування теплоізоляційного шару під підлогою морозилки є вирішальним. Наша бригада працюючи на обладнанні Graco E-30 США застосувала матеріали Purinova Польща щільністю 60 кг/м.куб товщина шару склала 100 мм що забезпечило відмінні експлуатаційні характеристики та тривалий термін роботи низькотемпературної камери. 

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу