Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Заливка в порожнини даху ресторану ІВА с.Мамаївці 

 Складний дах, вже експлуатованого ресторану, з неутепленими порожнинами, спражня проблема особливо в літню спеку чи морозну зиму, - затрати на отоплення та кондиціонування такого приміщення є справжнім випробуванням для їх господарів, та й досягти комфортних температур не завжди вдається. Тому роботи, та й саме рішення з теплоізоляції методом заливання у порожнини відкрито-комірчастого пінополіуретану, що рівномірно по всьому даху з великою кількстю вигинів, примикань, та ухилів (скатів), є єдино правильним та унікальним. Без демонтажу старого оздоблення за короткий час (один робочий день) не порушуючи графік проведення банкетів, було утеплено понад 200 метрів квадратних  багатоскатного складного даху. Така теплоізоляція, вже за кілька років окупиться на 100% та буде працювати понад 50 років заощаджуючи своїм власникам значні кошти, які раніше витрачалися марно, а комфорт буде приємним бонусом його відвідувачам.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу