Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Зміст статті

Початок нової ери буття українців ознаменувався кількаразовим подорожчанням енергоносіїв - природнього газу, електроенергії і навіть, вугілля і дров, що використовуються для опалення, обігріву соціальних, громадських житлових приміщень, що боляче вдарило по кишенях підприємств, бюджетних організацій та особливо громадян, що і так ледве могли оплатити рахунки за електрику, газ і тд.

Саме завдяки цьому, збереження тепла, коштів громадян та ресурсів країни, та проблеми пов'язані з ними, останнім часом займають основні дискусійні майданчики та відіграють значну роль, як у переорієнтації бюджетних коштів держави, так і в плануванні витрат кожної сім'ї. З подорожчанням енергоносіїв кожен, хто повинен сплачувати великі кошти за комфорт задається питанням:

Що робити, щоб не витрачати зайвого? Як вберегти вже куплене тепло?

Як з проблемами енергозбереження впоралися в інших країнах??

Як краще берегти та економити кошти, що великими потоками витрачаються на опалення щорічно?

Антикультура будівництва, що існувала до епохи дорогих енергоносіїв, де першим було не якість будівництва, а швидкість та дешевизна, довела до того що понад 80% будівель в Україні відносяться до енергетично неефективних, і модернізація чи переобладнання таких споруд потребують значних фінансових вливань від їх власників, - на теплоізоляцію та гідроізоляцію фундаменту, підлоги,- утеплення стін, даху, мансарди чи заміну вікон модернізацію вентиляції. Всі ці недоліки стосуються і приватного, і багатоповерхового, і промислового будівництва, житлово-комунального господарства та всього існуючого житлового фонду різних форм власності.


 

У багатоповерховому будівництві, наприклад, до цих пір існують проблеми, - коли у гонитві за великими прибутками будівельні компанії, не виконують належних робіт з утеплення та гідроізоляції, що не тільки призводить до втрат при експлуатації такого будинку, а й до суттєвих незручностей мешканців такого будинку, зниження його ринкової вартості та швидкої руйнації таких горе будівель, як правило сирі фундаменти, чи не утеплені дахи призводять до тріщин, протікань, руйнації і вже через 7-10 років, коли горе-будівельники зникли з обрію, суттєві проблеми лягають фінансовим тягарем на власників квартир, що повелися на рекламні штучки, і придбали недороблене житло, або побудовані «конструкції» з відвертими нехтуваннями, сучасних норм будівництва.

Тому важливо не просто будувати швидко і багато квадратних метрів, важливо мінімізувати затрати на обігрів та кондиціонування, убезпечити мешканців від таких проблем з експлуатацією, як:

-          постійно екстремальні температури в приміщеннях, що залежать від погоди (зимою холод, влітку спека), та ведуть до подорожчання комфорту в таких будівлях;

-          конденсат, через недостатній рівень теплоізоляції, та відсутність вентиляції;

-          грибки, пліснява, через відсутність або неналежну гідроізоляцію чи утеплення;

-          протяги через недостатню або не герметичну теплоізоляцію, що досить часто завдає незручностей мешканцям верхніх та нижніх крайніх поверхів;

-          відсутність будь-якої звукоізоляції даху, стін, підвалу, сходових чи міжповерхових перегородок;

Всі ці проблеми ведуть до незручностей, перевитрат на експлуатацію, руйнацію та зниження терміну експлуатації будівель, та дуже часто роблять перебування в таких будовах небезпечним для здоров'я.

   При будівництві приватних будинків та котеджів, проблеми не менші і вони так само залежать від рівня поінформованості та вимогливості самих забудовників, до архітекторів та будівельників, щодо рівня теплоізоляції, звукоізоляції чи гідроізоляції фундаменту, стін, даху чи підлоги, - саме облаштування утеплення, шумоізоляції та гідроізоляції на стадії будівництва забезпечує комфорт перебування в ній та тривалий термін експлуатації без дорогих поточних та капітальних ремонтів.

При утепленні та ремонті вже існуючих будівель чи споруд, особливо важливим є підрахунок Коефіцієнту корисної дії від:

- заміни системи опалення;

- заміни виду палива;

- встановлення додаткових обігрівальних приладів та систем;

- чи все-таки проведення комплексу термоізоляційних робіт, щоб унеможливити втрати і дорогого і недорого тепла.

Цитата експерта: «…Якщо воду решетом вже давно ніхто не носить, через безглуздість даного заняття, то будівлі з повною відсутністю теплоізоляції пробують отоплювати, постійно нарікаючи на дорожнечу енергоносіїв…»

Отже, - термомодернізація існуючих будинків та споруд, - це питання що дуже часто ставлять перед собою, і іншими громадяни що з власної кишені оплачують шалені рахунки за опалення. Щоб не оплачувати постійні втрати тепла (тепло яке вироблене, оплачене, але через витік, втрати, ним скористатися не встигли) ощадливі європейці, придумали наступне: вони проводять теплоізоляційні роботи в своїх будинках, і таким чином оплачують рахунки на 40-45% менше, чим до теплоізоляції, таким чином окупність теплоізоляційних робіт складає всього 2-3 роки, і наступні десятки років та наступні покоління мешканців такого будинку, отримують суттєву економію при сплаті рахунків за газ, електроенергію, чи дрова або вугілля.

В Україні лише частина пішла таким шляхом, решта вважають, що заміна газового котла на твердопаливний, здатна вирішити питання перевитрат, але це не так: по-перше, ціни на тверде паливо зросли, по-друге, різниця між оплатою рахунку за газ, та оплатою дерева чи вугілля всього лиш 10-15%, а по-третє, якщо дах та стіни будинку не утеплені, то тепло разом з грішми продовжує витікати з будинку та кишень його власників, такий шлях економії видається сумнівним, тому жодна заміна котлів чи виду палива не зможе зупинити тепловтрати.

Теплоізоляція – що ж основне потрібно взяти до уваги? Основне в теплоізоляції, - підбір технології, яка:

- служитиме без ремонтів довгий час;

- забезпечить найкращу герметичність, та найменший коефіцієнт теплопроникності;

- забезпечить екологічну та пожежну безпеку;

- матиме мінімальне водопоглинання, та дозволить утримати в теплоізоляційному шарі точку роси;

- убезпечить від конденсату грибків, плісняви та дії гризунів чи комах;

- окупиться в найкоротші терміни, при відносно не великих затратах на проведення теплоізоляційних робіт;

Саме правильні розрахунки, товщини шару, щільності та виду утеплювача, дозволять в короткі терміни провести оптимальні роботи з мінімальними затратами, отримати при цьому гарантійний термін, який виробники дають тільки на провірені теплоізоляційні матеріали.

www.ppu.cv.ua

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу