Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше


На всі види виконуваних робіт (облаштування теплоізоляції, фарбування, гідроізоляції і багато ін.) ми маємо необхідні сертифікати, дипломи та ліцензії, що гарантує Вам високу якість матеріалів і робіт.
Більше того, на всі виконані роботи наша компанія дає гарантію. Це означає, що компанія повністю за свій рахунок проведе усунення дефектів виникли в результаті неякісної роботи або з причини неякісних матеріалів протягом усього гарантійного терміну. На багато видів робіт поширюється гарантія від 10 років.
     Ви запитаєте, як ми можемо собі це дозволити?
     Просто ми впевнені в якості своєї роботи.
     Пояснимо чому.


     Використовувані матеріали: Пінополіуретан (ППУ), поліуретанові мастики, полімочевина тощо, мають дуже великі терміни служби до 50 років і більше. Застосовувані передові світові технології та безшовне нанесення під високим тиском, дозволяють бути повністю впевненими в якості робіт.
     Чому ми повністю впевнені в якості використовуваних матеріалів.
     Ми використовуємо тільки відомі матеріали відомих світових брендів, такі як PURINOVA, BASF, COVESTRO, якість яких підтверджена десятиліттями успішного використання по всьому світу, сертифікатами і позитивними відгуками задоволених замовників.
     Ми користуємося послугами перевірених постачальників.
     Більше того наші технологи постійно тестують застосовувані матеріали.
     Чому ми повністю впевнені в якості виконуваних робіт.
     Ми використовуємо тільки краще професійне обладнання лідерів у своїй галузі компаній GRACO (США), GAMA (Іспанія) TITAN (США).
     У нашій компанії працюють фахівці, які пройшли навчання, по роботі з обладнанням.
     Зроблені роботи проходять подвійну прийомку, перш ніж їх приймає Замовник.
 
     Ось чому ми впевнені в результаті та довговічності ППУ!
 

Напилюваний пінополіуретан дає можливість:

    1. Зменшити витрати, пов'язані з обігрівом і використанням теплової енергії (газу, мазуту і вугілля).
    2. Обмежити до мінімуму втрати тепла через стіни будівель. Тепло акумулюється в стінах.
    3. Ліквідувати витік тепла в будівлях через стики в блоках, тому зовнішня теплоізоляція вкриває (ізолює) всі елементи конструкції - від підвальних стін до даху.
    4. Знизити витрати, пов'язані з будівництвом будівлі шляхом зменшення товщини стін і застосуванням менших радіаторних батарей і обігрівальних котлів.
    5. Усунути конденсацію водяної пари в стіні, оберегти стіни від появи цвілі і гриба.
    6. Дає можливість поновлення старих будівель, у тому числі пам'ятників архітектури, використовуючи теплоізоляцію і міцну естетичну акрилову штукатурку.
    7. Продовжити життєвість будівель і збільшити їх вартість завдяки меншій схильності механічним пошкодженням і впливу атмосферних явищ.
    8. Збільшити звукоізоляцію перегородок і стін будівель, що особливо важливо в будівлях, розміщених поблизу місць з інтенсивним вуличним рухом і шумом.
    9. Протидіяти появі на стінах мікротріщин, що виникають через внутрішньє перенапруження, тому всі елементи конструкції стін знаходяться при однаковій температурі.
    10. Усувати несприятливі для поверхні будинку чи конструкції атмосферні явища, не містить шкідливих для здоров'я людей елементів.

View the embedded image gallery online at:
https://ppu.net.ua/pro-dovhovichnist-ppu.html#sigProId19d325ce3b

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу