Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Влітку 2015 року нашою компанією було проведено гідроізоляція та утеплення цокольного поверху, фундаменту приватного житлового будинку у м.Хмельницький. На попередньо очищену від пилу бетонну повехню фундаменту було нанесено 3 см пінополіуретану щільністю 40 кг/м.куб безшовним шаром, від основи бетонного фундаменту (бетонної подушки) по всій повехні фундаменту до рівня підлоги першого поверху, забезпечуючи одночасно і гідроізоляцію і утеплення фундаменту. Відмінний захист від доступу до фундаменту вологи подовжує термін його експлуатації уникаючи його просідання, руйнації забезпечує закрито-пориста структура пінополіуретану, для кращого захисту фундаменту від вологи треба проводити роботи по горизонтальній гідроізоляції і самої подушки фундаменту виключаючи підхід вологи знизу по всій поверхні. В ідеалі горизонтальна та вертикаль гідроізоляція фундаменту повинні перекривати одна одну забезпечуючи щільну чашу з гідроізоляційного пінополіуретану. При такому підході цокольний поверх житлового будинку буде сухим і теплим, що дозволить використовувати його для будь-яких потреб власників

 

Гідроізоляція та утеплення фундаменту, цокольного поверху за один прохід, вирішує досить суттєві проблеми які можуть статися у майбутньому, з основою приватного будинку: - волога не буде мати доступу до цоколя, підвалу, - тепловтрати бетонної стіни підвалу виключені, - грибки, пліснява, гниття не мають шансів дістатися конструкцій фундаменту та несучих стін, - руйнування, просідання, тріщини в такомі фундаменті неможливі навіть теоретично. Якщо вчасно на стадії обсипання фундаменту по периметру цього не зробити, то у майбутньому під час експлуатації вже заселеного будинку, всеодно гідроізолювати та утепляти прийдеться, але вже з більшими затратами часу та коштів.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу