Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Гідроізоляція та утеплення фундаменту цоколя підвалу нульового поверху пінополіуретаном 2 в 1 одночасно за одне безшовне напилення ППУ 40-60 щільності.

Пінополіуретан напилюється на будь-які поверхні бетон цегла дерево плівки любої форми та конфігурації забезпечує теплоізоляцію і гідроізоляцію захист від руйнувань бетонних фундаментів котлованів свайних полів терас плоских дахів ітп.
Завдяки своїм властивостям та безшовності ППУ 100% не пропустить вологу до вашого фундаменту тим самим збереже його від руйнівних процесів
просідання корозії.
Гідроізоляційний та теплоізоляційний захист фундаменту дому методом напилення ППУ краще швидше дешевше довговічніше всіх інших технологій
обробки бетонних основ.
Рекомендуються провести роботи по утепленню та гідроізоляції:

- для фундаменту без підвальних приміщень, - напилення ППУ 3 см щільність 40-60 кг/м.куб (замінює 12 см пінопласту чи мінвати)

- для фундаменту з підвальними приміщеннями, - напилення ППУ 5 см щільність 40-60 кг/м.куб (замінює 25 см пінопласту чи мінвати)

роботи проводяться за один день без жодного стику і додаткових затрат на монтаж, елементи кріплення, плівки чи клей, що теж впливає на ціну.
Гарантія 25 років, що виключає будь-які інші затрати на ремонт обслуговування теплоізоляційного гідроізоляційного шару.

Щоб забезпечити правильну гідроізоляцію та утеплення фундаменту, перед заливкою бетону треба гідроізолювати горизонтальну поверхню ППУ 40-60
товщиною 3-4 см на нього і заливається фундамент, потім коли фундамент остаточно висохне, наноситься гідроізоляція на вертикальні конструкції
фундаменту так щоб горизонтальний ППУ та вертикальний шар ППУ зєдналися, таким чином утворивши гідроізоляційний шар з 5-ох сторін.
Умови напилення ППУ на бетонний фундамент. Поверхня фундаменту повинна бути суха, без пилу з температурою не вище 12 С.
Доступ до фундаменту має бути не менше 0,8-1 м по периметру.

 

Утеплення підлоги. Утеплення підлоги так само поєднується з гідрозоляцією і проводиться ППУ щільність 40 кг/м.куб товщиною не менше 3 см
Різні види підлоги утеплюються по різному, під бетонну стяжку теплої підлоги напилюється пінополіуретан на тверду знепилену поверхню (чорновий бетон, плівки, дерево, плити)
ППУ успішно використовують для утеплення теплої підлоги що одночасно і гідроізолює і теплоізолює направляючи тепло у правильному напрямку, і недопускаючи воду на нижні поверхи.

Одночасне напилення ППУ гарантує гідроізоляцію та теплоізоляцію утеплюваних конструкцій виключає потребу у численних,
дорогих хоч і не завжди якісних комплектуючих що застосовують у застарілих технологіях:
- бульбашкових плівках;
- анкерах дюбелях;
- клеях;
- листовому утеплювачі XPS;
- та тривалому і дорогому їх монтажу.

Пінополіуретаном професійна бригада гідроізолює та утеплює 150-200 м.квадратних фундмаенту за один робочий день, якісніше і дешевше в 2 рази.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу