Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Утеплення даху і зокрема мансардного даху Пінополіуретаном є безалльтернативним з багатьох причин:
1. Пінополіуретан довговічний утеплювач термін йго експлуатації більше 50 років, гарантія надається 25 років, це дуже важливо адже після проведення
повернутися до заміни утеплювача мінеральної вати(термін служби 5-10 років) чи пінопласту (термін служби 10-20 років) дуже дорого і важко або взагалі неможливо.
2. ППУ екологічний не викликає алергію як мінвата через мікропил чи формальдегіди.
3. ППУ не їдять гризуни як пінопласт, в ньому не плодяться комахи, грибки, пліснява як у мінваті.
4. ППУ безшовний, на відміну від мінвати і ПСБ (мають стики), що гарантує герметичність: відсутність витягів протягів що видувають ще 25-40% тепла, та задування снігу зимою.
5. ППУ завдяки закрито пористій структурі, не поглинає вологу, конденсат - що виникає в точці роси, на відміну від мінвати яка поглинає вологу і з часом ссідається руйнується
6. ППУ не підтримує горіння на відміну від пінопласту є самосгасаючим утеплювачем група Г3.
7. Товщини ППУ вистачає для добротного утеплення навіть на низьких кроквах (стропилах) 12-17 см і немає потреби в нарощуванні висоти крокви.
8. Теплопровідність ППУ в 3-4 рази менша від мінвати або пінопласту ППУ- 0,022 Мінвата 0,056 Пінопласт 0,075, що дозволяє наносити меншу товщину утеплювача з тим же рівнем теплоізоляції.
9. Завдяки відмінній адгезії (здатності прилипання) до всіх матеріалів і поверхонь ППУ не вимагає додаткових затрат на монтаж:
- плівки, мембрани, гідробарєри у випадку з мінватою;
- дюбеля, піноп монтажна, клей, сітка у випадку з листовими пінопластами;
- доставка ППУ уже врахована в ціну а доставка вати чи ПСБ ні;
- для монтажу Вашої вати чи пінопласту окремі бригади правлять 6-8 доларів за 1 метр квадратний, монтаж пінополіурет ану вже враховано.
10. ППУ надає конструкціям даху перекриття стелі додаткової шумоізоляції, що робитьжитло комфортним, затишним і в негоду вітер дощ град.
11. Швидкість утеплення ППУ 100-150 м.кв ППУ для даху стелі перекриття - 1 робочий день, що в кілька разів краще конкурентних утеплювачів монтаж яких може тривати тижднями.
Товщини для різних дахів такі:
- мансардний дах - 5-7 см 40кг/м.куб або 10-15 см щільність 15 кг/м.куб (така товщина ППУ замінює по теплоізоляційних властивостях 25-35 см мінвати або пінопласту)
- звичайний дах - 3-4 см 40кг/м.куб або 8-10 см щільність 15 кг/м.куб (така товщина ППУ замінює по теплоізоляційних властивостях 15-20 см мінвати або пінопласту)
Перекриття і стелі в сучасному будівництві часто виконані переважно з бетонних плит 25 см, монолітного бетону 12-20 см, або глини-дерева 10-20 см, ці конструктивні матеріали
володіють поганими теплозахистними властивостями, тому через них втрачають найбільше тепла 30-70% тому найбільша ефективність утеплення і найменші затрати на теплоізоляційний шар
окупляться вже за 2-3 роки. Перекриття чи стелі можна утеплювати ППУ як зі сторони горища (зверху вниз) так і зі сторони отоплюваних приміщень (знизу вверх).
Зверху вниз рекомендована щільність пінополіуретану 40 кг/м.куб така щільність ППУ витримує пішохідні навантаження
(в окремих випадках наприклад між деревянними балками перекриття можна наносити щільність 15 кг/м.куб)
Знизу вверх (зсередини) можливе напилення і 15 кг/м.куб і 40 кг/м.куб щільності.
Товщини для різних конструкційних елементів такі:
- бетонні стелі перекриття - 4-5 см 40кг/м.куб або 10 см щільність 15 кг/м.куб (така товщина ППУ замінює по теплоізоляційних властивостях 20-25 см мінвати або пінопласту)
- деревянні стелі перекриття - 3-4 см 40кг/м.куб або 8-10 см щільність 15 кг/м.куб (така товщина ППУ замінює по теплоізоляційних властивостях 15-20 см мінвати або пінопласту)

Правильно розраховане утеплення горизонтальних конструкцій даху перекриття стелі тераси самі ефективні і найменш затратні як по вартості так і по часу виконання.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу