Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Що таке пінополіуретан?

Пінополіуретан - це універсальний синтетичний матеріал, який відноситься до групи газонаповнених пластмас і має широке застосування у побутовій та виробничій сферах.

Однією з його різновидів є поліуретанова піна (ППУ), яка являє собою нетоксичний, екологічно чистий напилюваний матеріал.

Вона не тільки має оптимальний коефіцієнт теплопередачі (0,019-0,030 Вт/мК), який дозволяє їй по праву називатися одним з кращих теплоізоляційних полімерів 21 століття, але і стійка до гниття, служить надійним бар'єром для гризунів, мікроорганізмів і бактерій.

Для чого використовується пінополіуретан?Піна, яка утворює при напиленні безшовний захисний шар використовується для тепло-, гідро-, і звукоізоляції будівель. Цікаво, що утеплення будинку напилюваною піною в кілька разів підвищує і його міцність, при цьому не потрібні додаткові розрахунки навантаження на конструкції.

Напилення проводиться на будівлі практично всіх типів: каркасно-щитові, дерев'яні, з клеєного бруса, цегли, панелей, бетонних блоків і плит.

Напилити ППУ і, таким чином, утеплити, можна кожен елемент будівлі. Безшовний ізолюючий шар, заповиє підвал і цокольний поверх, фундамент ззовні і стіни (як внутрішні, так і зовнішні), мансарду і горищні перекриття, а також як скатний, плоский, так і похилий дах, покрівлю будівлі всередині і зовні та ін.

Утеплення будинку поліуретановою піною. Переваги перед іншими методами

1. Монолітність, що виключає виникнення містків холоду, а також проникнення вологи і мікроорганізмів;
2. Хороша адгезія (зчеплення з матеріалом основи), що дозволяє провести ППУ напилення на поверхню з практично будь-якого матеріалу і навіть самої вигадливої ​​конфігурації, заповнити пустоти, підрівняти нерівності;
3. Регульованість рівня теплоізоляції за рахунок щільності пінополіуретану, яка досягається за допомогою зміни щільності бульбашок - чим їх більше, тим вище теполоізоляція;
4. Надійний бар'єр для вологи (при використанні піни шаром вище 2 см);
5. Оперативність, завдяки технології нанесення;
7. Рівномірний розподіл теплого повітря по всі споруді, завдяки інноваційності та технічності процесу утеплення напиленням пінополіуретану.

Утеплення приватного будинку пінополіуретаном: зміцнить і захистить Ваше житло на довгі роки від морозу і вогкості, що дозволить заощадити на опаленні, знизити витрати газу та електроенергії. Захисний шар з пінополіуретану не дасть проникнути в будинок шкідливим мікроорганізмам і грибкам, а значить, збереже здоров'я проживаючих у ньому людей - Вас і Ваших домочадців.
Багатофункціональність, можливість комплексного вирішення відразу декількох завдань, а також підвищення загальної якості життя в будинках, оброблених пінополіуретаном, робить цей матеріал провідною інновацією у сфері сучасної теплоізоляції.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу