Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

 Утеплення цистерн для зберігання КАС  Одеська область

 Зберігання рідких мін добрив в зимню пору правильно, досить важливий елемент вчасного їх внесення в період весняно-польових робіт.
Восени  2013 року було проведено теплоізоляцію з наступним захистом пінополіуретану від ультрафіолетового проміння, цистерн для зберігання мінеральних добрив КАС з метою недопущення замерзання у зимній період, для МКП "Колос" Одеська область. Роботи були виконані Пінополіуретаном 40 кг/м.куб товщиною 7см, напиленням безпосередньо на металічні поверхні цистерн різного обєму, так щоб виключити будь-які містки холоду, на трубах кранах, ніжках на яких стоять цистерни.Розрахунки товщини шару утеплювача ППУ у 7 см дозволяють проходити навіть екстремальні температури -25 С.Наступний захист ППУ від ультрафіолетового випромінення було здійснено промисловими ЛФМ - "рідкий пластик".

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу