Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

 Утеплення деформаційного шову пінополіуретаном ще в незаселеному 15-поверховому житловому будинку

Деформаційний, компенсаційний, температурний шов - неутеплена відстань (порожнина) між секціями багатоповерхових будинків, досить часто розповсюджена та болюча проблема для мешканців квартир в новобудовах. Сучасні "горе будівельники" у погоні за ціною, термінами та квадратними метрами, часто нехтують елементарними нормами утеплення та  гідроізоляції при зведенні багатоповерхових будинків, утеплюючи та оздоблюючи фасад, що видно при купівлі квартири майбутніми її мешканцями, і повністю ігноруючи,утеплення та гідроізоляцію непомітних "внутрішніх" стін, - стін де стикаються різні секції одного багатоповерхового будинку. Товщина таких стін не завжди навіть 24 см, тож не утеплюючи таку стіну, - сирість, протяги, промерзання, постійний шум, забезпечують мешканцям постійний дискомфорт, втрати та поступову руйнацію. Для попередження появи тріщин, які можуть виникнути в конструкціях будівель та споруд внаслідок дії напружень, що виникають від впливу різного роду факторів та навантажень, необхідно влаштовувати деформаційні шви при проектуванні будинків.Температурні шви влаштовують для гасіння напружень, які виникають при коливаннях температури в огороджуючих будівельних конструкціях: в стінах- від фундаменту до покрівлі; в покрівлях – поперек всієї будівлі.

 

Весною 2017 року у м.Львів нами було успішно проведено утеплення та гідроізоляція деформаційного шва пінополіуретаном ще в незаселеному 15-поверховому житловому будинку, через недбалість будівельників товщина стіни між 4 і 5, а також між 5 і 6 секціями подекуди складала всього 12 см!!!. Такий стан будинку, з відчутними втратами тепла, сирістю, протягами та постійними шумами, вдалося виправити власникам квартир, ще на стадії ремонту придбаного житла. Замовивши в нашої компанії теплоізоляційні роботи з утеплення компенсаційного, температурного шову пінополіуретаном різної щільності, методом заливки, уникнувши, при цьому, демонтажу значної кількості конструкцій будинку.

Виконавши роботи якісними матеріалами польської компанії Purinova, ми в стислі терміни, до початку заселення мешканців у відремонтовані квартири, забезпечили надійну гідроізоляцію зі сторони даху та підвалу пінополіуретаном щільністю 60 кг/м.куб, та власне саме утепленя температурного шову ППУ. Ще перед закінченням робіт власниками квартир та ремонтниками в понад 100 квартирах було констатовано суттєве зниження тепловтрат та рівня шумів, які надокучали всім. 

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу