Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Весною 2014 року у м. Снятин Івано-Франківської області була проведена теплоізоляція та герметизація новозбудованих каркасних ангарів з профільованого оцинкованого листа складів ТМ "Копійочка". Роботи проводилися із застосуванням жорсткого пінополіуретану щільністю 40 кг/м.куб виробник Purinova (Польща) товщиною на стіні 5 см на стелі 7 см, що дозволило одночасно:

  • відмінно утеплити некапітальну споруду з профнастилу, - влітку температура у складі не більше 22 С, зимою не нижче 14 С;
  • герметизувати всі стики і шви, по кутах, коньку, підлозі, - непродування складу та щільний утеплювач дозволяє додатково уникнути 25% тепловтрат;
  • шумоізолювати, оскільки ангари з профлиста у вітряну чи дощову погоду дуже шумлять листами.

Праивльна теплоізоляція складських приміщень, дозволяє:

  • зекономити на витратах на експлуатацію та отоплення складу, ангару;
  • 100% зберегти продукцію що в ньому зберігається незалежно від температур чи то -35 С зимою, чи +45 С літом;
  • забезпечити комфортні умови праці для персоналу;
  • зберегти конструкції від корозії та руйнування, подовжити термін служби такого складу.

Каркасні та безкаркасні ангари мають ряд переваг перед ангарами із сендвіч панелей, насамперед це ціна, якщо порівняти вартість зведення ангару із сендвіч-панелей та вартість ангару збудованого каркасним чи безкаркасним способом та утепленим ППУ то різниця складе 40% на користь ангару утепленого пінополіуретаном. Насамперед, економія забезпеччується звісно через один шар профнастилу на який нанесено безшовний пінополіуретан, по-друге у безкаркасному та карсаному ангарі непотрібні дуже дорогі зєднувальні планки між стіновими та даховими панелями, ущільнення між самими сендвічами, а по третє вартісні монтажні роботи із застосування кранів та спеціальних зєднань.

Але основне, те що ангар збудований каркасним чи безкаркасним способом, буде якісніше утеплений та герметизований, не буде жодної щілини чи стика,  які у випадку з сендвіч-панелями є містками холоду та продування. Теплоізоляційні властивості пінполіуретану в дешевих сендвіч-панелях, як правило на 50-100% гірші від пінополіуретану щільністю 40 кг/м.куб, за рахунок чого зменшується ціна на такі сендвіч-панелі, але якість яких не дотягує до стандартів і дуже часто за допомогою ППУ 40 додатково утеплюються холодильні чи сушильні камери, камери глибокої екстренної заморозки.

 

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу