Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

  Утеплення виробничих потужностей ТМ VIKNAROFF м.Тернопіль

     Весною 2014 року у м Тернопіль, було проведено утеплення виробничих потужностей ТМ VIKNAROFF, роботи проводилися по металічних листах арочного ангару, напилюваним пінополіуретаном щільністю 8-12 кг/м.куб. Що дозволило уникнути випадання конденсату на готові віконні конструкції та комплектуючі до них, забезпечити їх збереження. Це дало змогу:
- уникнути прямих збитків,
- забезпечити сталі температурні режими,
- на тривалий час зняти питання з надмірними витратами на експлуатацію цього ангару.

Для захисту відкрито-комірчастого пінополіуретану замовником було, замовлено додатковий захист ППУ. Роботи по захисту ППУ було проведено гідроізоляційною фарбою "рідкий пластик".Надано гарантії 10 років

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу