Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Утеплення фасадів також, виконує наша компанія, так у 2014 році було проведено теплоізоляційні роботи двоповерхового котеджу у м.Кіцмань. На стіни з керамблоку, що були з повнми швами від кладки, якщо шви не повні то краще їх заповнити, щоб уникнути нерівностей теплоізоляційного шару ППУ,  за допомогою напилюваного Пінополіуретану щільність 40 кг/м.куб було нанесено 3-4 см утеплювача, що в 4 рази краще, за теплоізоляційними властивостями, від усіх відомих теплоізоляторів, включаючи пінопласт, XPS чи мінвату. Гарантія на ППУ 25 років, гризуни його не їдять, вологу пінополіуретан не поглинає, нанеоситься на будь-яку поверхню фасаду: цеглу, керамблок, дерево, бетон, профільовані листи, штукатурку, повторюючи при цьому контури поверхні на яку наноситься.

 

Після проведення робіт з утеплення, власником була накладена штукатурка звичайним пісчаним розчином, модифіковваним полімерними добавками (клей ПВА або плиточний клей) щоб поверхня штукатурки була еластичною і не тріскала при перепадах температур. Потім оздоблення завершено було декоратиною штукатуркою "короїд".

Взагалі за весь час нашою компанією було проведено роботи по утепленню кількох десятків фасадів з різними варіантами фінішного оздоблення це і:
- штукатурка, з послідуючим фарбуванням, чи обробкою короїдом,
- облицювання плиткою чи декоративним каменем,
- фасадними панелями, навісними фасадами, сайдингом, керамічнимим панелями ітд.

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу