Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Утеплення даху з профнастилу 

У 2012 році у м. Чернівці наші бригади успішно провели утеплення даху з профнастилу у Торгівельно-розважальному центрі, що дало змогу замовникам зекономити значну сумму. Якщо порівняти вартість облаштування похилого даху з сендвіч-панелей, та профнастил 2 шари + безшовне утеплення пінополіуретаном ППУ 40 різниця склала майже 40% на користь профнастил з пінополіуретаном. У даному випадку ППУ забезпечив повністю герметичність даху,на всіх стиках та примиканнях, враховуючи складну кострукцію та велику кількість вигинів, зломів, та гребнів такого даху утеплення та герметизація ППУ була єдино правильним рішенням для підрядників.Роботи були виконані ППУ 40 товщиною 7см, що є аналогом утеплення: пінопласт 35 см, мінвата, 32 см, сендвіч панель (щільність ППУ 22 кг/м.куб) 15 см.
Якщо врахувати якість та довговічність, а на свої роботи ми даємо гарантію 50 років, то правильність вибору очевидна. 

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу