Зверніть увагу!

Наша компанія є ексклюзивним представником провідного європейського виробника компонентів для виготовлення Пінополіуретану: компанії Purinova (Польща), що забезпечує широкий асортимент напилюваних та заливних систем, постійну наявність сировини ППУ на складі та мінімальні ціни, через відсутність імпортерів-посередників.

Всі системи пінополіуретану відповідають європейським нормам екологічності, якості та безпеки, про що свідчать численні сертифікати видані провідними інституціями ЄС та України. Якість Purinova незмінна завдяки застосуванню багаторівневого контролю якості на виробництві та перед постачанням компонентів споживачам. Purinova постачає свою продукцію по всій Європі, в США та країни Азії та Україну. Детальніше про компанію можна дізнатися на сайті:

Детальніше

Весною 2016 року проведено утеплення, герметизація та шумоізоляція мансардного поверху житлового будинку в с.Мамаївці Чернівецької області. Роботи були проведені пінополіуретаном 40 кг/м.куб товщиною 7 см, що є еквівалентом 35 см мінвати чи пінопласту, що пропонується на українському ринку. Напилення ППУ проводилося на гідробарєр, задуваючи всі щілини по коньку, фронтону, та по внутрішній стіні перекриваючи з зовнішнім утепленням фасаду. При такому підході протяги та містки холоду на мансарді виключені повністю, а сама мансарда буде комфортна для проживання і в літню спеку і в скрипучі морози, сильні вітри та заметілі. Отоплення та кондиціонування такої мансарди буде коштувати дешево, тому що втрати, витоки комфорту виключені на всі 100%.

 

Мансарда - житлові приміщення що без герметичності та теплоізоляції не комфортні для проживання.

Мансарда - додаткові квадратні метри житла, але тільки при правильному підході її можна безпроблемно використовувати цілий рік, не затрачаючи великих коштів на це. Виною всьому, негерметичні, не утеплені, не звукоізольовані конструкції мансардного даху, і як наслідок:

- продування у вітряну погоду, задування снігу у завірюху,

- шум від дощу, граду, вітру;

- холод зимою і великі рахунки за отоплення не теплоізольованого даху;

- нестерпна спека влітку, що проникає всередину мансарди.


Мансардних дах - повинен цілий рік забезпечувати комфортні умови, з мінімальними затратами на отоплення та кондиціонування приміщень, для цього він повинен бути:

  • утепленим, якісними теплоізоляційними матеріалами;
  • герметичним, щоб не продували сильні вітри і завірюхи, які "вивітрюють" 20-30% тепла;
  • шумоізольованим, для максимальної тиші, щоб ні дощ, град або птахи, не порушували спокій;
  • довговічним, щоб утеплення служило весь термін експлуатації мансарди, а не 5- 10 років як у випадку з мінватою.
Оптимально, по всіх параметрах підходить пінополіуретан, - він забезпечить:

  • і відмінну теплоізоляцію, тому що кращий в 3 рази від існуючих конкурентів;
  • і герметичність даху, тому що безшовний, немає стиків ні на коньку ні на платвах, фронтонах, немає стиків жодних;
  • і відмінну звукоізоляцію, показники не поступаються кращим світовим аналогам;
  • і довговічність, термін експлуатації понад 55 років.
І ці всі переваги, за одне нанесення, одним матеріалом, в короткі терміни, що суттєво економить кошти забудовникам.

 

 

Калькулятор ППУ

Замовте безкоштовні зразки наших матеріалів

Якщо у Вас ще залишилися сумніви чи питання - замовте БЕЗКОШТОВНО зразки наших матеріалів ППУ з достаавкою Укрпоштою на вашу адресу